Jump to content

Czy Mamy Na Forum Gazownika ?

Bulba
 Share

Recommended Posts

Jak juz pisalem wczesniej nic mi sie nie popsulo.

Chcialem sobie pogadac z gazownikiem o instalacjach w silnikach na wtrysku.

Takie male pitu pitu :smile:

Sobol daj spokój bulba niema nawet jeszcze samochodu ,a gdzie instalacja ha ha :hihi: :hihi: :hihi:

Konrad - Michał

Ja będę potrzebował gazownika bo prawdopodobnie parownik żegna się z życiem :decayed: Tak czy siak muszę się wstrzymać do wypłaty :P

• 8 months later...

Znacie jakiś godny polecenia (dobry i niedrogi) warsztat z lpg? Święta ledwo się skończyły a moja puszka już mnie naciąga na nowe "prezenty" :/

flm_1419946721__pomzach.jpg

może pomorze zachodnie :-D

pomorze wschodnie  :biggrin:  jeszcze chcesz jakiejś podpowiedzi :decayed: 

• 3 months later...

Ja się długo zostanawiałem czy założyć lpg. Przeszukałem cały intenet i tu przeczytałem o paliwach alternatywnych. Myślę, że takie paliwo sie bardziej opłaca. Zdecydowałem się, a założyłem w takim zaprzyjaźnionym warsztacie na Aleksandrowskiej. To nie jest tanie, ale warto dobrze założyć.

• 4 weeks later...

Właśnie ja też szukam dobrego gaziaża bo mam fajnego klasyka który waży 900kg a pali po 12l :biggrin: masakra... musze coś z tym zrobić. 

Dobre opinie - Pomorska - szczególnie taksówkarzy 

Tom Gaz Strykowska - instalacja założona 3 lata temu i chodzi ( 2 generacja)

Wszystkie auta miałem Gazowce i tam się serwisuję - natomiast okolice skrzyżowania Marszałków wiele do życzenia zostawia robota jak i późniejsze reklamacje.

A można jeszcze wsadzić II generację? Czy to tak samo wychodzi co III? Jak to wygląda? Bo nie ukrywam, że cudów mi nie trzeba ma jeździć taniej i już . :smile: 

II generację można jeszcze wsadzić ale nie polecam. Raz, od strzałów na gazie potrafi się często przepływomierz psuć. No i musisz mieć autko bez bezpośredniego wtrysku ale to wiadomo. Lepiej montować III generację.