Skocz do zawartości

Honda Shadow Vt 1100 C


Rutek

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam Wam Cienia którego na koniec sezonu nabyłem jest to Honda Shadow VT 1100 C również stara Japonia , moto z 1988 roku na ulice wyjechał 1993 roku.Jestem jego 3 właścicielem a 2 w kraju.Co mogę napisać to jazda nim to sama przyjemność ,97 Nm przy 3000 obr/min daje dużo frajdy

Dołączona grafikaDołączona grafika

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, ładna. Jak tak parkowałam obok na Malince, to tylko myślałam, żeby ten mój się nie przewrócił z tej stopki, nie przewróć się, dasz radę, ustoisz. Bo jakoś tak krzywo się postawił :decayed:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, ładna. Jak tak parkowałam obok na Malince, to tylko myślałam, żeby ten mój się nie przewrócił z tej stopki, nie przewróć się, dasz radę, ustoisz. Bo jakoś tak krzywo się postawił :decayed:

Moja stopka utrzymałaby oba motocykle :decayed: :decayed: :decayed:

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale by się rysy na moim zrobiły ;)

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa to już prawie kolekcja :smile:

|'^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^|*||__
|-TEAM MONSTER ENERGY- |*||''|";\,____
|__...__...__by_Kawasaki ___|*||_|_|,,..,,,,]|
""(@)''(@)'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''(@)(@)** (@)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale by się rysy na moim zrobiły ;)

no fakt nie pomyślałem http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif ... oj tam oj tam jakoś byśmy sie dogadali http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rado w pewnej kwestii z Tobą się nie zgodzę VT 1100C jest to typowy klasyczny chopper,który był produkowany w Marysville (USA) a dopiero zaczęła odbiegać od klasyka C2 która poszła w kierunku criusera ;)

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miał chrom i szprychy- tak, wtedy to chopper.

co do szprych przyznaję Ci rację ;) bardziej mi się podobają ale jak pomyslę o czyszczeniu to wolę felgę ale też nie można na ich podstawie oceniać kategorii motoru np Shadow 750C2,1100C2 czy Twoja Yamaha XVS 650 to criusery a mają szprychy :rolleyes: chromy to nic innego jak custom i nie licząc silnika raczej temu modelowi tego nie brakuje .PSRado normalnie bez piwka sie nie dogadamy :biggrin: pozdrawiam :cheers:

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopper wg definicji jest to odchudzony cruiser w celu zwiekszenia osiągów, ten widelec wysuniety do przodu to dopiero po filmie easy raider. chopper z zalozenia to custom.

Tak wiec znajac juz poniekad geneze choppera, jesli twoj to chopper tzn jest szybki :smile:

klasyczny chopper :smile:

Dołączona grafika

tak wiec wszyscy poza cruiserami mamy customy w wiekszym lub mniejszym stopniu. Nigdzie niema natomiast mowy czy kola maja byc szprychowe czy pelne od technologia, jesli pelne sa lzejsze jak najbardziej powinny byc zastosowane w chopperze ze wzgledu wlasnie na to odchudzanie maszyny :smile:

Musimy sie na piwku spotkac i pogadac :smile: to bardzo dobry pomysl :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i fachowa wypowiedź :decayed: a czy jest szybki? jak na swoją kategorię to chyba tak 97Nm przy 2750 obr/min daje trchę frajdy :riding:PSTen chopper z foty widać ma moc w siodle :whistling::decayed:

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie- chopper nie musi być "szybki"- wystarczy że jest odchudzony. "Chop" to rąbać (w tym przypadku odrąbywać) wszystko co zbyteczne no i jeśli nawiązywać do tradycji (długie widelce, wysokie kierownice itd itp) to aż do lat 80-tych odlewanych kół nie było także klasyczny "look" to szprychy, ale, znowu, bądźmy szczerzy- ani te definicje nie są jakieś "aptekarskie", ani żaden fabryczny model tak naprawdę nie może być "chopperem". Ja u siebie z tyłu wstawiłem "pełną" blachę- ani to klasyczne, ani chopperowe ale sprawdza się i podoba- i w sumie to się liczy.A Shadowy w ogóle są sprzętami legendarnymi- to jedyny oprócz Harleya motocykl jakiego mogą używać członkowie Hell Angels, to mówi trochę o reputacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka Iras http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif temat zamknęliśmy nie chodziło czy ładny czy brzydki wiadomo jedne mu to się podoba drugiemu co innego tylko do jakiej kategorii go zaliczyć :riding: a w nim tak prawdę mówiąc jest wszystkiego po trochu :decayed:

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czesc Rutek.

Własnie opchnąłem swojego Bandita 600N. Czas nadszedł zrealizowac marzenia i przesiąść się na choppka. Jak coś siedzi w człowieku to choćby nie wiem co, nie da sie jeżdzić inaczej. a skoro już dusza taka to w planach mam taką ślicznotę jak Twoja honda. Mija sezon i pewnie mógłbys coś opowiedzieć jak to cudo sie spisuje. Oczywiście czytam różne takie opinie na forach, jednak od "swojaka z FŁM" to brzmi bardziej wiarygodnie :smile: zatem: Jak tam ze spalaniem? jeździłeś z plecaczkiem? jakie są koszty eksploatacji? często trzeba regulować? oglądałem ceny na allegro, wychodzi ok 10tyś za ok '90 normalne to czy należy szukać wyżej?

 

Pozdrawaim LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

 

Przedstawiam Wam Cienia którego na koniec sezonu nabyłem jest to Honda Shadow VT 1100 C również stara Japonia , moto z 1988 roku na ulice wyjechał 1993 roku.Jestem jego 3 właścicielem a 2 w kraju.Co mogę napisać to jazda nim to sama przyjemność ,97 Nm przy 3000 obr/min daje dużo frajdy

b95edb227a1d8af67288a5cf7a87aa89a,4,0.jpc96ff2b7d51301f6ffbca186f95df6d7a,4,0.jp

 

 

a ja Wam mówię kończmy waści panowie i napijmy się piwka :cheers:

witaj,piekna maszyna.dwa tygonie temu kupilem taka sama i jesli pozwolisz bede mial do Ciebie kilka pytan.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...