Jump to content

tothemax


tothemax
 Share

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

 

na motocyklach jeżdżę od "zawsze", pierwsza była motoryna po tuningu ;). Po 3 latach przerwy znów udało mi się nabyć 2 kółka dlatego z przyjemnością podpinam się pod Wasze forum. Moto miał być gsxr, ale znaleźć używany egzemplarz, który by nie służył jako rekwizyt kaskaderski jest dość ciężko więc wybór padł na egzotyczną markę czyli Triumph Daytona. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam i do zobaczenia na łódzkich drogach.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Moto miał być gsxr, ale znaleźć używany egzemplarz, który by nie służył jako rekwizyt kaskaderski jest dość ciężko więc wybór padł na egzotyczną markę czyli Triumph Daytona.

 

Kutfa jakbym siebie słyszał! Szkoda, że nie masz na imię Marcin bo byśmy się zgrali  :hihi:  Witamy serdecznie, pokaż no tego swojego motóra  :riding:

Link to comment
Share on other sites

Żadna niestety konkurencja. Moja wina bo nie sprecyzowałem, ja śmigam Daytoną 650 czyli zupełnie inna konstrukcja niż strzała Suchego. Kolor jedyny słuszny czyli racing red  B) . 675 planuję na następny sezon bo bardzo mi dobrze z moim Triumphem :smile: . Motóra pokażę jak już będzie gotowy (nowe gumki i porządne czyszczenie).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...