Skocz do zawartości

Tor Lublin


dudekstyle

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
No to stało się :smile: Zaklepałem 2 kolejne terminy wspólnego torowego śmigania....

Niestety musimy zrezygnować z 3dniowej imprezy bo miałem jednak za dużo sygnałów, że to za trudne logistycznie dla niektórych. Więc będzie jak poprzednio.. Czyli latamy 2 dni pod rząd. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby zostać na kolejny dzień i odpocząć w LBN. Ja pewnie zostanę do środy. Co do kosztów jak poprzednio czyli 100zł za dzień torowania i 120zł za domek 4osobowy. Jedyna zmiana to taka, że we wtorek jeździmy od 9ej do 16ej. Poniedziałek jak poprzednio czyli 10-18.

 

I tak.....:

 

termin II wspólnego latania i imprezy integracyjnej to 14-15.07.2014.

termin III wspólnego latania i imprezy integracyjnej to 4-5.08.2014.

 

Niestety żeby nie było za łatwo to w terminie lipcowym z niedzieli na poniedziałek mamy 4 wolne domki, w poniedziałek zwalniają się kolejne 2. Czyli z niedzieli na poniedziałek mamy 16 miejsc noclegowych w kolejnych dniach dochodzi 8. (Jest jeszcze jeden domek którego nie liczę bo zostawiam go dla siebie i mojej rodzinki)

Nie będzie oczywiście problemu, żeby zabać materac i dokooptować do jakiegoś domku. Nie ma też problemu żeby rozbić namiot. Więc myślę że damy rade:)

 

W kolejnym terminie czyli 4-5.08.2014 mamy zarezerwowany cały ośrodek dla nas więc wtedy nie będzie żadnego problemu z noclegami.

 

Wpisujcie się więc na listę. Czym szybciej tym lepiej jeśli chodzi o domki. Prośba o wpisanie na listę kiedy chcecie przyjechać, i na 2 dni czy na jeden. Jeśli na jeden to czy poniedziałek czy wtorek i oczywiście czy z noclegiem i kiedy przyjeżdżacie.

Kasę za tor za pierwszy termin muszę przelać do końca czerwca. Za domki jak poprzednio płacimy na miejscu. 

 

W związku z tym, że między II a III edycją torowania są 3 tygodnie przerwy to wrzucam również listę na sierpień bo później będzie za mało czasu żeby wszystko poogarniać. Oczywiście teraz głównie skupiamy się a II edycji:) Na bieżąco będę informował o miejscach noclegowych bo jak poprzednio info o imprezie zamieszczam też na innych forach.

 

Termin 14-15.07.2014

 

1)Dudek +2 2dni (przyjazd w niedziele) 

 

 

 

 

Termin 4-5.08.2014

1)Dudek +2 (przyjazd w niedziele)

Edytowane przez dudekstyle (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin 4-5.08.2014


1) Dudek +2 (przyjazd w niedziele)
2) SMmaciek (przyjazd w niedziele)
3) KrzysztoFu (przyjazd w niedziele). Na razie się zapisuje bo jestem bardzo zainteresowany, ale na 100% potwierdzę dopiero w drugiej połowie lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin 4-5.08.2014

 

1) Dudek +2 (przyjazd w niedziele)
2) SMmaciek (przyjazd w niedziele)
3) KrzysztoFu (przyjazd w niedziele). Na razie się zapisuje bo jestem bardzo zainteresowany, ale na 100% potwierdzę dopiero w drugiej połowie lipca.

4) Rooland i Ola (przyjazd w niedziele albo sobote) Na 90% tak. Potwierdzę w połowie lipca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin 14-15.07.2014
 
1)Dudek +2 2dni (przyjazd w niedziele) 
2) Kwinto + 2 (przyjazd w niedziele) 

Termin 4-5.08.2014

 

1) Dudek +2 (przyjazd w niedziele)
2) SMmaciek (przyjazd w niedziele)
3) KrzysztoFu (przyjazd w niedziele). Na razie się zapisuje bo jestem bardzo zainteresowany, ale na 100% potwierdzę dopiero w drugiej połowie lipca.

4) Rooland i Ola (przyjazd w niedziele albo sobote) Na 90% tak. Potwierdzę w połowie lipca. 
5) Kwinto +1 do potwierdzenia w połowie lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin 14-15.07.2014
 
1,2)Dudek +2 2dni (przyjazd w niedziele) 
3,4,5) Kwinto + 2 (przyjazd w niedziele) 

Termin 4-5.08.2014

 

1,2,3) Dudek +2 (przyjazd w niedziele)
4) SMmaciek (przyjazd w niedziele)
5) KrzysztoFu (przyjazd w niedziele). Na razie się zapisuje bo jestem bardzo zainteresowany, ale na 100% potwierdzę dopiero w drugiej połowie lipca.

6,7) Rooland i Ola (przyjazd w niedziele albo sobote) Na 90% tak. Potwierdzę w połowie lipca. 
8,9) Kwinto +1 do potwierdzenia w połowie lipca

10,11) Kamaras i Pati (przyjazd w niedzielę lub poniedziałek rano) na chwilę obecną na 60%

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nic nie pisać jak nie będę miał 100% pewności ale widzę ze zacna ekipa się zbiera może miejsca dla mnie braknąć, wiec na 99%:
 
 

Termin 4-5.08.2014

 

1,2,3) Dudek +2 (przyjazd w niedziele)
4) SMmaciek (przyjazd w niedziele)
5) KrzysztoFu (przyjazd w niedziele). Na razie się zapisuje bo jestem bardzo zainteresowany, ale na 100% potwierdzę dopiero w drugiej połowie lipca.

6,7) Rooland i Ola (przyjazd w niedziele albo sobote) Na 90% tak. Potwierdzę w połowie lipca. 
8,9) Kwinto +1 do potwierdzenia w połowie lipca

10,11) Kamaras i Pati (przyjazd w niedzielę lub poniedziałek rano) na chwilę obecną na 60%

12,13) Uka +1 na moto +1 bez moto (przyjazd w niedziele)

 

Ps. Artur skosi wcześniej trawę? Nie chciał bym znów spotkać sarenki an drodze  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą się dowiedziałem że za tor chcą kasę do 5go lipca... A że raczej sam jej nie udźwignę to prośba o szybką wpłatę.... Mowa oczywiście o terminie 14-15.07.2014.

 

Jak poprzednio wpłata jest potwierdzeniem uczestnictwa... 

 

Dane do przelewu: 

 

Konrad Dudkiewicz 

 

konto: 15 2030 0045 1130 0000 0154 0650 

 

tytułem: Lublin 14-15.07.2014 i nick z forum... np. ( Lublin 26-27.05.2014 - Dudek ) 

 

Oczywiście jeśli ktoś chce wpaść na jeden dzień wpłaca 100 i w tytułem wpisuje Lublin i dzień w ktorym chce jeździć + nick z forum np.: Lublin 15.07.2014 - Dudek 

 

Do tego już praktycznie zostały ostatnie miejsca w domkach z niedz na pon.

 

 

Prośba o wpłaty i dopisywanie się chętnych na listę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teorii od ucze

 

Skoro my jeździmy na zmianę na jednym moto - dwa dni - to płacimy 200 czy 400?  (tyle, że sierpień)

W teorii od uczestnika... ale poprzednio uzgodniliśmy z forumowiczami ze w takim przypadku 2ga osoba płaci 50%...  wiec za 2 dni wychodzi 300zł... (tak żeby był wilk cały i owca syta:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...