Jump to content

Tor Lublin

Recommended Posts

• Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• dudekstyle

60

• rooland

39

• SMmaciek

24

• kamaras

18

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam po dłuższej przerwie spowodowanej snem zimowym:)   Jak pisał Szefu duuuużo się działo podczas ostatniego naszego wypadu na Radom... Filmik mówi wszystko....   Co do Lublina to będę chciał zo

Na wstępie chciałem podziękować Wszystkim za udział w naszym wspólnym torowaniu. Dziękuję za obecność, za mega kulturę na ośrodku i na torze. Brak poważniejszych gleb też świadczy o doświadczeniu, myś

Ja również dziękuję Wam za tak liczne przybycie:) Jak zawsze świetna atmosfera, pogoda no i torowanie:) Czego chcieć więcej....  A gleby no cóż... taki to element tego sportu. A że rośnie tempo to i z

rooland

Bankowo piszę się na Lublin. Pewnie ci co na Radom śmigają notorycznie czyli Krzysztofu oraz Wildeyed również ! :biggrin:

KrzysztoFu

Bankowo piszę się na Lublin. Pewnie ci co na Radom śmigają notorycznie czyli Krzysztofu oraz Wildeyed również ! :biggrin:

No spróbowali byście pojechać beze mnie! Jakoś sobie nie wyobrażam takiej sytuacji :blink: 

Integracja musi być :cheers:

KwD!

dudekstyle

Ok założę wieczorem kolejny temat.... Zrobie początkową liste chętnych. Termin też myślę że przez święta ogarnę.... Więc temat rozwojowy:) Z innego forum mam już 15 chetnych więc latanko się odbędzie na bank:)

wildeyed

Dobrze że cholerka o mnie pamiętali:) nie będę musiała się stresować, że czegoś nie zauważę. Pewnie , że jestem chętna na Lublin:)

dudekstyle

Właśnie jestem po rozmowie w sprawie toru... : Brałem pod uwagę terminy 26-27,05 i 29-30.05...

Ten 2gi jest juz wynajęty więc nasz termin to 26-27.05.2014.

Domki też juz ogarniałem i są wolne...

Jeśli się okaże już na miejscu że pada w jeden lub oba dni to po prostu kasa nam nie przepada tylko przekładamy na inny termin i tyle...
Dodam tylko że trzeba w miarę się szybko deklarować żeby zebrać kasę na tor, zaklepać domki itd...

Wpisujcie sie na listę. :

1) Dudek (+2 bez moto)

Edited by dudekstyle (see edit history)
rooland

Widzę, że te dni to poniedziałek i wtorek. To może już tam uderzyć w sobotę ? ;) Lublin to podobno piękne miasto :biggrin:  :burp:

ridrick

Ten 2gi jest juz wynajęty więc nasz termin to 26-27.05.2014.

Zaraz zrobie jakąś przymiarkę do harmonogramu majowego ;)

dudekstyle

Rooland miasto fajne a do tego mają zajebistego kebaba z barana. .. a co do soboty i niedzieli ja odpadam bo wtedy jest latanie po Bialej Podlaskiej- wyścigowe treningi motocyklowe na których chce być. .. chyba ze tez byście tam pojechali. .. prędkości duże nitka 5500m itd kasa za biała za 2 dni 300... I po Bialej w niedziele wieczorem chce ściągnąć do Lublina. ..

KWINTO: myślę ze nie powinno być problemu jeśli choć trochę oceniają temat. ..

Edited by dudekstyle (see edit history)
dudekstyle

Koszt torowania za dzień 100zł.. koszt noclegu 120 zł za 4 osoby czyli na głowę 30 zeta/doba + paliwo do ogara... + jedzonko alko i inne pyszności:)

dudekstyle

Kolejna dobra wiadomość odnośnie wyjazdu:

Zapowiedział się juz Piotrek z BFG Suspension ze będzie a jest to mega mózg i mega fajny koles od zawieszeń. Ma niesamowita wiedzę i potrafi czytać z opon błędy w ustawieniu wiec myślę ze sporo pomoze.

ridrick

Zapowiedział się juz Piotrek z BFG Suspension ze będzie a jest to mega mózg i mega fajny koles od zawieszeń

No to bardzo miło. Ja czekam na nowe sprężyny do siebie bo przy mojej wadze są zbyt miękkie :sad2: 

KrzysztoFu

Logistyka ogarnięta! Dzięki Maćku.

1) Dudek (+2 bez moto)
2) Rooland
3) Wildeyed

4) MACIEKgsxr

5) Kwinto
6) KrzysztoFu

dudekstyle

Ten termin mi nie leży, ale jeżeli będą jeszcze inne wyloty to się piszę. :smile: Pzdr

No cóż wszystkim nie dogodzimy.. jak to w życiu. ..