Skocz do zawartości

Tor Lublin


dudekstyle

Rekomendowane odpowiedzi

myślę ze koleżanki i koledzy troszkę cie naprostują w tym temacie ;)

zawsze można kogoś lepszego poprosić żeby popatrzył co robisz dobrze a co zle i żeby udzielił kilka cennych rad :smile:

czym by byly takie wyjazdy bez długich wieczornych dyskusji kto co i jak ;) 

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ze koleżanki i koledzy troszkę cie naprostują w tym temacie ;)

zawsze można kogoś lepszego poprosić żeby popatrzył co robisz dobrze a co zle i żeby udzielił kilka cennych rad :smile:

czym by byly takie wyjazdy bez długich wieczornych dyskusji kto co i jak ;)

potwierdzam 100% racji sam byłem pierwszy raz na torze

i nie spotkałem się z brakiem odpowiedzi na żadne z moich "dziwnych pytań" - za co dziękuje jeszcze raz ekipie

zabawa przednia a człowiek uczy się więcej panowania nad moto niż przez lata odcinania od świateł do świateł

po takim wyjeździe pozostają Ci też zdjęcia gdzie widzisz co robisz nie tak /w moim przypadku wszystko :decayed: /

polecam niezdecydowanym tor w 100%

i odliczam dni do kolejnego wypadu :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O f*ck. Wypas foty ! 

 

Co do samego wyjazdu, mega sprawa. Widać kolosalną przepaść w umiejętnościach między grupą "Ciapków" a "Pro" :smile: Tor, bardzo fajny, szkoda że w planach mają zamknięcie :sad2: Dzięki Dudek za organizację, mega fajnie wszystko wyszło. Co do mojego udziału w następnych edycjach to czas pokaże bo od czerwca zaczynam nową robotę i ciężko będzie z urlopem :/ Ale jak tylko uda się jakoś wyrwać chociaż dzień to pędzę ! Polecam każdemu ! Nauczyć mozna się więcej w dzień niż w cały rok na ulicy. Ekipa bardziej doświadczonych zacna, pomocna i klawa ! Jeszcze raz dzięki ! A tak na podsumowanie tych dwóch dni zapodam Wam filmik z mojego wtorkowego powrotu do domu .... :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj była moc, woda lała się rzekami, strumieniami, jeziorami. Kawał męskiej przygody:) Ale warto było, wspaniały wypad , zaczynam bardzo poważnie myśleć o kupieniu torówki, żeby nie było szkoda jak się położy, bo inaczej człowiek w głowie ma taką klapkę awaryjną, która powoduje, że kładzie się kilka cm za mało   ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, podsumowując to jednak mi osobiście brakło tego jednego dnia na rozjeżdzenie. Jak zwykle dzięki pomocy KrzysztoFu można było poprawiać błędy, dzięki serdeczne za to :cheers:  Strasznie mnie kręci taka jazda po torze, też się grubo zastanawiam nad kupnem torówki (takiej malutkiej 125 :biggrin:) o jesoo ale czad by był. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, podsumowując to jednak mi osobiście brakło tego jednego dnia na rozjeżdzenie. Jak zwykle dzięki pomocy KrzysztoFu można było poprawiać błędy, dzięki serdeczne za to :cheers:  Strasznie mnie kręci taka jazda po torze, też się grubo zastanawiam nad kupnem torówki (takiej malutkiej 125 :biggrin:) o jesoo ale czad by był. Pozdr.

 

No super opcja taka 125. Mieliśmy przykład jak chłopak na Apce rs125 robił miazge:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym PODZIĘKOWAĆ Organizatorowi tej impresy, za wszystko. Za poświęcony czas, za pomysł, za klimat, i za pogode ;) Impeza była dla mnie bardzo udana, a byłem pierwszy raz na torze, pomimo małych przogód z motocyklem, ubawiłem sie i wyszalałem. Dzieki dla "Uka" i " Martucha" bo w zasadzie za ich nomową przyjechałem i dla "MACIEKgsxr"-Bedzie wiedział za co ;) DZIĘKI. Jeśli bedzie edycja 3 dniowa ( ten dzień przerwy to znakomity pomysł) i wypadnie ona na przełomie Lipca/ Sierpnia to pisze sie już teraz. Dziekuje tez Wszystkim którzy robili fotki i je tu wstawili... SUPER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie... jest propozycja terminu 2giej edycji LBN by Dudekstyle.

Zgodnie z propozycjami i sugestiami myślę o 3 dniowej imprezie. Wiem że to dla wielu trudny temat, ale potraktujcie to urlopowo/wakacyjnie... 1go dnia jeździmy po torze... wieczorkiem można się "bardziej" zrelaksować.... bo ... 2go dnia wolne:) Fajnie byłoby się wybrać na pobliską plażę, siatkóweczka, narty wodne, lasery skutery, "pifko" są też baseny itd itd... Do tego była sugestia żeby omawiać i poobczajać nagrania z 1go dnia z gopro i poomawiać będy pozycji, nitki toru itd... No i 3go dnia znowu latamy po torze.... po czym ucieczka do domu.
Jest o tyle dobry że nie wypada wtedy (przynajmniej tak misie wydaje) żaden SD, Biała, Slovakia czy Panonnia... więc wydaje się być idealny...
Termin to 21-23.07.2013. Niektórzy mówili, że chcieliby na przełomie miesięcy, ale wtedy jest dużo innych imprez jak SD itp.
Ewentualnie może też być 23-25.07.2014 ale ten mniej mi pasuje bo trzeba by się zrywać nie wiadomo jak wcześnie żeby w środe dojechać do lbn... A tak termin 21-23.05.2014 można już w niedziele pojechać i w środę uciekać....

Co myślicie ???

A może zrobić ankiete 2/3 dni??

Dajcie info co myslicie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie... jest propozycja terminu 2giej edycji LBN by Dudekstyle.

 

Zgodnie z propozycjami i sugestiami myślę o 3 dniowej imprezie. Wiem że to dla wielu trudny temat, ale potraktujcie to urlopowo/wakacyjnie... 1go dnia jeździmy po torze... wieczorkiem można się "bardziej" zrelaksować.... bo ... 2go dnia wolne:) Fajnie byłoby się wybrać na pobliską plażę, siatkóweczka, narty wodne, lasery skutery, "pifko" są też baseny itd itd... Do tego była sugestia żeby omawiać i poobczajać nagrania z 1go dnia z gopro i poomawiać będy pozycji, nitki toru itd... No i 3go dnia znowu latamy po torze.... po czym ucieczka do domu.

Jest o tyle dobry że nie wypada wtedy (przynajmniej tak misie wydaje) żaden SD, Biała, Slovakia czy Panonnia... więc wydaje się być idealny...

Termin to 21-23.07.2013. Niektórzy mówili, że chcieliby na przełomie miesięcy, ale wtedy jest dużo innych imprez jak SD itp.

Ewentualnie może też być 23-25.07.2014 ale ten mniej mi pasuje bo trzeba by się zrywać nie wiadomo jak wcześnie żeby w środe dojechać do lbn... A tak termin 21-23.05.2014 można już w niedziele pojechać i w środę uciekać....

 

Co myślicie ???

 

A może zrobić ankiete 2/3 dni??

 

Dajcie info co myslicie ....

3 dni dobre rozwiązanie dla ludzi bez kondycji - czyli dla mnie :decayed:

21-23.07 lepsza opcja z racji dojazdu w niedziele a czy dam rade dostać urlop to już inna bajka więc jak coś ustalicie na sztywno to będę walczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z w zasadzie chętny, mam w tym czasie urlop więc mi pasują oba terminy. Chyba że znajdę jakiegoś niedrogiego lasta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i Uka też odpadamy :sad2: My byśmy w ogóle stawiali na wrzesień czy coś... ;) Nie dogodzisz wszystkim

Może we wrześniu uda się zrobić kolejną edycję... oczywiście jeśli ta dojdzie do skutku i będzie równie malinowo jak za pierwszym razem...:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jest awaria... niestety nasz przezajebisty ośrodek jest zajęty w tym terminie.... Więc musimy zmienić datę... Zajmę się tym w weekend  bo jutro wyjazd na Pannonie.... Ustale żeby był wolny i tor i domki i dam cyne... Z tego co rozmawiałem z Wami to najbardziej pasuje niedz-środa.... i taką opcję na razie szukam....

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...