Skocz do zawartości

Tor Lublin


dudekstyle

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zdążę założyć hak to biorę moto na przyczepę, ale ja dopiero dojadę 26 wieczorem (jeżeli w ogóle się uda). Poza tym jakby kamaras jechał ze mną to wam zrobi full zdjęć za free.

Edytowane przez Pati (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wildeyed ? To ty jesteś dziewczyną ? Myślałem, że masz Aleksander na imię :biggrin:

Miałam nie odpowiadać na te prowokacyjne zaczepki, ale nie wyczymie........Policzymy się na torze :whip:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wildeyed ? To ty jesteś dziewczyną ? Myślałem, że masz Aleksander na imię :biggrin:

 

Rolek a to płeć się po imieniu sprawdza? :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wildeyed ? To ty jesteś dziewczyną ? Myślałem, że masz Aleksander na imię :biggrin:

Przeżyłem szok... Jak to Wildeyed jest dziewczyną? od kiedy? :blink:

 

Jak zdążę założyć hak to biorę moto na przyczepę, ale ja dopiero dojadę 26 wieczorem (jeżeli w ogóle się uda). Poza tym jakby kamaras jechał ze mną to wam zrobi full zdjęć za free.

No! i to mi się podoba. Ekipa się kompletuje B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj grabicie sobie chopoki:D 

KrzysztoFu możemy uznać że od kiedy założyłam sukienkę na urodzinach Bestki i Dośki :P 

Rolek raz cię staranowałam ... za drugim razem nie będę taka łaskawa i nie dam ci się utrzymać na moto :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Jeżeli nie macie nic przeciwko,to chętnie dołącze do Was. Nie wpisuję się na listę bo nie wiem czy zdążę ogarnąć motocykl. Do ostatecznego terminu jeszcze jest trochę czasu,napewno wszystko się wyjaśni.Jeżeli zabraknie domku,to przekimam w namiocie.Pisał bym się też na regulacje zawiasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK daj znać jak najwcześniej... Bo dzisiaj sie dowiedziałem że kase musze wpłacić za tor do 10go maja:/ a dokładniej połowe kasy... reszta przed samą imprezą...

Co do domków to dużo miejsc już nie zostało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze oprócz Maćka i Łukasza planuje jechać lawetką i ma jedno miejsce wolne?

Mój serdeczny kolega chętnie by się dołączył.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Dudek (+2 bez moto)
2) Rooland
3) Wildeyed
4) MACIEKgsxr
5) Kwinto ( +1 też jeżdżący)
6) KrzysztoFu
7) Baran
8) Uka (+1 osoba towarzysząca )

9) Szefu (na 80%)

10) Kiełek +Kasia (1 moto)

11) Pati+Kamaras (1moto) przyjazd 26 wieczór

Edytowane przez Pati (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa wygląda tak ze mam miejsce wstępnie zarezerwowane dla Zenka lecz jeżeli nie zdąży ogarnąć sprzętu ( co mam nadzieje nie nastąpi) to będę miał jedno miejsce do odstąpienia po kosztach ;) .

Edytowane przez Uka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ogarnąłem juz urlop w pracy. Jeszcze zorganizuje wolne w domu i będe mógł się dopisać ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ogarnąłem juz urlop w pracy. Jeszcze zorganizuje wolne w domu i będe mógł się dopisać ;)

no to ogarniaj temat w domu i wpisuj sie:)

WAŻNA INFORMACJA - dla tych którzy chcą używać kocy do opon - na torze prądu niet.... więc trzeba mieć agregat...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej gdyby ktoś chciał się wybrać jakoś w weekend  to piszcie - nie na szkolenie tylko tak polatać. Spokojnie idzie się dogadać z Lisem w tej sprawie. Dodatkowo on robi fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po negocjacjach z Piotrem z BFG. Jak profesjonalista to profesjonalista... Myślałem że ustawianie zawiasu bedzie polegało tylko na ustawieniu zawiasu pod mase z driverem, ale Piotr zaproponował coś więcej. Będzie miał ze sobą profesjonalny sprzęt do pomiarów, włącznie z badaniem temperatury opon po zjechaniu do depo, będzie stanowisko serwisowe i narzędzia do obsługi zawieszenia. Ustawianie nie będzie na raz tylko po dokonanych zmianach i kolejnej sesji znowu pomiary i wprowadzanie poprawek. Więc wszystko bedzie mega pro. 

Wynegocjowałem też cenę za taką usługę na poziomie 50zł... gdzie np dynotech bierze 150...

 

W związku z tym że taka usługa może potrwać i cały dzień to dobrze byłoby gdybyście wstępnie się zadeklarowali kto będzie chętny. 

Dodam tylko że ta inwestycja zwróci się bardzo szybko chociażby przez zminimalizowanie zużycia opon. 

Ja na bank się na to piszę...

Jak jest jeszcze miejsce to ja też poproszę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.... Majówka majówka i po majówce:/

 

Coraz mniej czasu no i kończą się miejsca w ośrodku....

 

Podsumowując lista osób zadeklarowanych... Prośba o zweryfikowanie czy mi się coś nie pomyliło... Dla chętnych na dłubanie przy zawieszeniu prośba o dopisanie obok ksywy BFG....

Na tą chwilę wygląda to tak:

 

1) Dudek (+2 bez moto)      BFG
2) Rooland
3) Wildeyed
4) MACIEKgsxr
5) Kwinto ( +1 też jeżdżący)       1x BFG
6) KrzysztoFu       BFG
7) Baran
8) Uka (+1 osoba towarzysząca )

9) Szefu (na 80%)     BFG

10) Kiełek +Kasia (1 moto)      BFG

11) Pati+Kamaras (1moto) przyjazd 26 wieczór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jak przyjade bez zapowiedzi na Lublin to bede miał możliwosć wjazdu na tor? Oczywiscie po uprzednim urególowaniu płatności. Bo Ciezko mi sie teraz określić, czy na pewno dam rade. Chodzi o termin, bo chęci mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak z pogodą, bo od jutra zapowiadają, że najbliższe 2 tygodnie ma padać deszcz. Yh

 

długoterminowe pogody to można wywalić do śmieci. Będzie kilka dni przed to zaczniemy się martwić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jak przyjade bez zapowiedzi na Lublin to bede miał możliwosć wjazdu na tor? Oczywiscie po uprzednim urególowaniu płatności. Bo Ciezko mi sie teraz określić, czy na pewno dam rade. Chodzi o termin, bo chęci mam...

 

Impreza jest imprezą zamkniętą więc nie będzie możliwości wjazdu bez zapisu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...