Skocz do zawartości

Tor Lublin


dudekstyle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na Lublinie w tamtym roku podobało mi się bardziej niż na Radomiu wiec jeżeli nie będzie wam przeszkadzać mały kredens jeżdżący turystycznie to jestem chętny. A noclegi to może w ośrodku Forest czy jakoś tak na zalewem? Rozumie ze Krzysiek zająłeś miejsce u Macka na przyczepce?

 

1) Dudek (+2 bez moto)

2) Rooland

3) Wildeyed

4) MACIEKgsxr

5) Kwinto ( +1  też jeżdżący)
6) KrzysztoFu
7) Baran

8) Uka (+1 osoba towarzysząca :smile:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem tam przypadkiem podczas ubiegłorocznej wycieczki na tor w lublinie ośrodek bardzo fajny nawet pytali czy Ciebie nie znam :smile:. Wiec jeżeli kredensik nie będzie przeszkadzał to prawie znam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem ostatni post:) ale nie będzie przeszkadzał zawsze można będzie albo podzielić się na 2 grupy albo po prostu będziesz wjeżdżać jak nie będzie zapierdalaczy na nice i tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uda mi sie ogarnąć wszystko to chętnie sie wybiorę

 

1) Dudek (+2 bez moto)
2) Rooland
3) Wildeyed
4) MACIEKgsxr
5) Kwinto ( +1 też jeżdżący)
6) KrzysztoFu
7) Baran
8) Uka (+1 osoba towarzysząca )

9) Szefu (na 80%)

 

btw żeby domków nie zabrakło :smile:

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Dudek (+2 bez moto)
2) Rooland
3) Wildeyed
4) MACIEKgsxr
5) Kwinto ( +1 też jeżdżący)
6) KrzysztoFu
7) Baran
8) Uka (+1 osoba towarzysząca )

9) Szefu (na 80%)

10) Kiełek +Kasia (1 moto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy można się zapisywać?

Zapisy myślę ze gdzieś do 12go maja chyba ze wczesniej się domki skończą na osrodku...kasa za tor do 18go bo musze zaplacic minimum tydzien wczesniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zapisy myślę ze gdzieś do 12go maja chyba ze wczesniej się domki skończą na osrodku...kasa za tor do 18go bo musze zaplacic minimum tydzien wczesniej...

Eeee to jeszcze troche czasu jest.  Tez postaram sie dolaczyc ale w harmonogramie widze ze potrzebne beda nowe opony ;)

 

 

 

3) Wildeyed

Olu czyzbys planowala przewietrzyc kawe na torze ??

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po negocjacjach z Piotrem z BFG. Jak profesjonalista to profesjonalista... Myślałem że ustawianie zawiasu bedzie polegało tylko na ustawieniu zawiasu pod mase z driverem, ale Piotr zaproponował coś więcej. Będzie miał ze sobą profesjonalny sprzęt do pomiarów, włącznie z badaniem temperatury opon po zjechaniu do depo, będzie stanowisko serwisowe i narzędzia do obsługi zawieszenia. Ustawianie nie będzie na raz tylko po dokonanych zmianach i kolejnej sesji znowu pomiary i wprowadzanie poprawek. Więc wszystko bedzie mega pro. 

Wynegocjowałem też cenę za taką usługę na poziomie 50zł... gdzie np dynotech bierze 150...

 

W związku z tym że taka usługa może potrwać i cały dzień to dobrze byłoby gdybyście wstępnie się zadeklarowali kto będzie chętny. 

Dodam tylko że ta inwestycja zwróci się bardzo szybko chociażby przez zminimalizowanie zużycia opon. 

Ja na bank się na to piszę...

Edytowane przez dudekstyle (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie już powinienem mieć ustawione wszystko przez Łukasza o ile przyjdą części. Z drugiej strony my aż tak ostro nie jeździmy by w ciągu jednego dnia trzeba było coś zmieniać. 

Jednak jak się zdecyduje to chętnie dopisze się i do tej części skoro mam możliwość regulacji ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni pomiar miałem robiony jakoś rok temu zatem chętnie skorzystam z oferty BFG. 50zł to bardzo dobra cena jeśli mówisz, że taką profeskę będziemy mieli do dyspozycji.

Dzięki Dudek za zaangażowanie w organizacje torowania.

Czuję, że to będą fajne 2 dni w lublinie :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No staram się poogarniać temat. negocjuje jeszcze fotografa pro zajmującego się właśnie robieniem zdjęć motoryzacyjnych... ale chyba będzie to za droga zabawa bo podniosłaby koszt dnia o ok 30 Zl za dobę na głowę. .. fakt byłaby pamiątka i koleś ma za***isty sprzęt. .. ale chyba to przegięcie ... Musze mu zapłacić za 2 dni+dojazd+nocleg

 

Robi zdjęcia wszystkim uczestnikom wrzuca na serwer i każdemu później na życzenie w dużej rozdzielczości podsyła.... a jak nie chcecie w dużej to ze stronki pobieracie....

 

Co o tym myślicie?

Edytowane przez dudekstyle (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos czuje ze bedziemy mieli wystarczajaco duzo seojego sprzetu :smile:

cos czuje ze bedziemy mieli wystarczajaco duzo seojego sprzetu :smile:

Jasne dlatego się pytam co o tym myślicie. .. chociaż jak znam życie to zawsze trzeba później się prosić o materiał zdjęciowy. A tak byłyby profesjonalnie robione, i obrobione no i wyrzucone na serwer... Ale jak pisałem jest to opcja z której nie musimy korzystać. ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakbyśmy wzieli tego fotografa na jeden dzieen to wtedy nie będze 30zl? Dobrze myśle?

 

No koleś musiałby z W-wy przyjechać więc nie ogarniemy finansowo tego za 30 zeta na jeden dzień.... Ale jak już pisałem jest to tylko propozycja i nie musimy z niej korzystać... 

Do tego wszyscy musieliby być chętni, bo bez sensu byłoby gdyby ktoś zrezygnował z całej imprezy przez podniesieni kosztu dnia na torze o fotografa...

Zobaczymy co reszta na to więc na razie jest to tylko kolejna propozycja...

Edytowane przez dudekstyle (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olać fotografa :smile: a 30zł zainwestować w coś co się zwróci :decayed:   %%%% :whistling:

hehehe.... no więc coraz bliżej do odpuszczenia opcji foto...:smile:  A co do %%%% to nie za dużo bo następnego dnia trzeba jeździć jeździć jeździć...:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony fajnie by było mieć jakieś mega wypasione foty, ale z drugiej ja wiem czy to jest warte aż 60zł :smile: Podejrzewam że większość z nas jakiś aparat weźmie i coś popstryka jak nie będzie akurat śmigać, więc pewnie zdjęć będzie bez liku, może nie żadne profi super hiper, ale to też nie będzie MOtoGP, przynajmniej w moim wykonaniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, aparaty kamerki będa więc materiału zdjęciowego nie zabraknie. A na bank zawsze ktos będzie miał przerwę, żeby uwiecznić resztę śmigających :smile:

 

Ridrick nie odważę się wjechać Kawą na tor, ale spoko już znalazłam sobie zastępstwo:)

Edytowane przez wildeyed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bedzie ktoś jechał puszką i moto na przyczepie ?? Bo ja mogę zabrac fotozabawki w pełnym zestawie włącznie ze światłami do sesji zdjęciowe jeśli tylko będzie gdzie to wrzucić bo ja pewnie motocyklem polecę.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...