Skocz do zawartości

Tor Lublin


dudekstyle

Rekomendowane odpowiedzi

chciałam wszystkim podziękować za super wyjazd :smile: było mega!!! :biggrin: wiele się nauczyłam :smile: dziękuję za cierpliwe tłumaczenie pozycji ;) i wszystkie cenne rady :smile: dobrze, że SMmaciek się ulitował i mnie zabrał ze sobą :biggrin:

szkoda tylko, że wszystko co dobre szybko się kończy... dosłownie nie chciałam wyjeżdżać :sad2:

Dudek mam nadzieję, że jeszcze jakiś wyjazd do Lublina będzie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd uważam za mega udany pomimo gleb, mam nadzieję, że w przyszłym roku Lublin nadal będzie działał cobym mogła wyjechać i pokaleczyć nieco zakręt ;) Ekipa przecudowna, Tytanowa Marta mega mi zaimponowała zaciętością jak i wytrzymałością, tylko Krzyszto Fu nam brakowało :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć wyjazdu, fajne zdjęcia!  :riding:

 

Jeśli we wrześniu będzie wyjazd, nie odpuszczę!  :blush:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd był mega, dzięki świrusy za towarzystwo. Wiele się nauczyłam, tylko muszę jeszcze bardziej Kawę oswoić:smile: Ustawione zawieszenie jest więc wszystko przede mną:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

progres goni progres tyle mogę powiedzieć :smile:

 

 

mam nadzieje ze Dudkowi wystarczy zapału do zorganizowania wrześniowej edycji ale pewnie

 w dużej mierze jest to uzależnione od ilości zainteresowanych :smile:

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

szybki remoncik = miesiąc? :P

To jest opcja optymistyczna

 

 

 

i jakieś kilka koła mniej w skarbonce :smile: ale spokojnie maciek, starczy ci to na jakieś 10 godzin jazdy ;)

 

Mam nadzieję że chociaż na jakieś 200 :biggrin:

 

 

Szefu, dzięki za rady :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...