Skocz do zawartości

Tor Lublin


dudekstyle

Rekomendowane odpowiedzi

13,14) Uka +2 na moto +1 bez moto (przyjazd w niedziele)

 

 

+1 to Martucha :biggrin: chyba że nas zaskoczy i bierze moto :smile:

 

 

 

Prośba z mojej str.... z racji tego że ciężko ogarnąć liczbę osób w domkach itd... kto gdzie i z kim... Podogadujcie się między sobą kto będzie z kim w domku...

 

1 domek pełny, Ja , moje +1, Ola i ROlek :biggrin:

Edytowane przez SMmaciek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba będzie łokciami sie rozpychać!! na torze jak i na ośrodku :P

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że wyszły już miejsca na ośrodku. Oczywiście można zabrać namiot od osoby koszt to 10zł. Nie ma też problemu żeby wziąć materac i dogadać się w którym domku go umiejscowić.... Myślę że nie będzie problemu żeby skorzystać z łazienki, prysznica itd bo domków mamy 10:) 

 

Jeśli chodzi o miejsca na torze to jest jeszcze sporo... po prostu nasze biesiadowanie spodobało sie na tyle że mamy drugie tyle osób towarzyszących co torujących:) 

 

Aktualnie jest jeszcze jedno miejsce w domku + jeden domek bez udogodnień jak TV, lodówka itd z jednym podwójnym łóżkiem. 

 

Jeśli będą kolejni chętni na noclegi to piszcie do mnie a ja postaram się dowiedzieć gdzie można jeszcze tanio w LBN przekimać... 

 

Oczywiście brałem pod uwagę wszystkich którzy są na liście... ale nie wszyscy jeszcze wpłacili pieniądze dlatego prośba o przelew żeby nie wyszło że się rozmyślą a ja odmówię komuś miejsca na ośrodku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie... z niedzieli na poniedziałek jest jeszcze jeden wolny domek....czyli jeden domek + jedno miejsce + domek bez udogodnień z jednym podwójnym łóżkiem..... 

 

Z poniedziałku na wtorek: jedno miejsce + domek bez udogodnień z jednym podwójnym łóżkiem..... 

 

Jak co dysponuje 2 materacami które mogę zabrać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że osoby zadeklarowane już liczyłeś? my dojedziemy w nd. koło północy albo po... Do kogo mamy uderzać jak coś ??

(niestety w niedzielę do 20.00 pracujemy)

 

Ewentualnie Sikor zabezpieczy domek dla nas ;)

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że osoby zadeklarowane już liczyłeś? my dojedziemy w nd. koło północy albo po... Do kogo mamy uderzać jak coś ??

(niestety w niedzielę do 20.00 pracujemy)

 

Ewentualnie Sikor zabezpieczy domek dla nas ;)

Ja będę w niedziele wiec domek bym zajął. Jak coś to chyba jeszcze jedno miejsce będzie bo w 3 będziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikor tylko my tak jak napisałem dobijemy w niedzielę koło północy więc nie zasypiaj za szybko :biggrin: W profilu jest numer telefonu więc daj znać który domek mamy jak coś...

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikor tylko my tak jak napisałem dobijemy w niedzielę koło północy więc nie zasypiaj za szybko :biggrin: W profilu jest numer telefonu więc daj znać który domek mamy jak coś...

Spoko :smile:

Maciek myślę że na miejscu się ogarnie temat, Kwinto +4 tez w niedziele przyjeżdżają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja miejsc na ośrodku:
 

z niedzieli na poniedziałek:  jeden domek + domek bez udogodnień z jednym podwójnym łóżkiem..... 
 
Z poniedziałku na wtorek:  domek bez udogodnień z jednym podwójnym łóżkiem..... 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie dotarł przelew od:

 

Kamras i Pati 

Sikor

 

Reszta wpłynęła:)

Rooland+Ola nie wiem skąd taka kwota ale podejrzewam że wpłaciliście mi też za domek...:smile: Jeśli tak to nadwyżkę oddam Wam na miejscu bo za domek rozliczacie się na miejscu jak poprzednio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rooland+Ola nie wiem skąd taka kwota ale podejrzewam że wpłaciliście mi też za domek... Jeśli tak to nadwyżkę oddam Wam na miejscu bo za domek rozliczacie się na miejscu jak poprzednio...

 

Skąd taka kwota ? Kto bogatemu zabroni! Masz kup sobie jakiś gadżet do moto :biggrin: Tak za domek, zapomnieliśmy, że do Ciebie tylko za tor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Ola i Sikorem oraz ekipa od SMmaciek ruszamy w niedziele ok 9. Ktoś chętny aby się dołączyć ? 

 

btw: długoterminowe pogody ją chujowe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to ekipa od SMmacka rusza koło 10 :smile: o 9 to moje moto będzie pakowane na przyczepę ;)

 

 

No witaj tajemnicza Marto :smile: Wiele o Tobie słyszałem :biggrin: :D Zaraz z nim zagadam co jest grane :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie patrzcie na prognozy dłuższe niż 12 godzin... taka prawda...

Do tego tam jest obok duży zbiornik wodny więc prognozy nad samym torem zazwyczaj sie nie sprawdzają...:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...