Skocz do zawartości

Tor Lublin


dudekstyle

Rekomendowane odpowiedzi

No i jesteśmy po kolejnej edycji wspólnego torowania i biesiadowania:)
Dziękuję jeszcze raz Wszystkim i każdemu z osobna za udział. Pogodzie również dziękuję bo spisała się na medal:)
Mam nadzieję że Wam podobało się równie jak mi. Torowanie było na świetnym poziomie jak i wieczorne biesiadowanie najlepsze jak dotąd. Było co świętować tak więc nie żałowaliśmy sobie:) Ale oczywiście wszystko w granicach rozsądku bo wiadomo... następnego dnia jazda:)
Dziękuję w szczególności koledze Kaczorowi i jego rodzinie za udział mimo wypadku w drodze do Lublina.

Dziękuję również Piotrowi z BFG Suspension za przybycie i pomoc w ustawieniu zawieszeń.

Gratuluję uczestnikom progresu jaki robicie. Co edycja widać bardzo duże postępy i w tempie i w pozycji. Oby tak dalej:)
Muszę również wspomnieć o temacie gleb.... a w sumie ich braku. Rzadko zdarza się żeby przez 2 dni jazdy ich nie było.... A my mieliśmy jednego ślizga, ale bez żadnych konsekwencji. Tym bardziej że wiemy co było tego powodem... po prostu kiepska opona na którą już wcześniej rider narzekał.. Zmiana opony pomogła i dalej było latane:)

Pozostaje nam teraz czekać na kolejną edycję, która już niebawem bo 4-5.08.2014. Oczywiście wszystkich zapraszam:)

Poniżej pierwsze linki do fotek z imprezy...

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1443207835946253.1073741835.1417936985140005&type=1

https://plus.google.com/photos/118411348420230608134/albums/6036395691597181713?banner=pwa

https://plus.google.com/u/0/photos/112721205844925319766/albums/6036043178083367841

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze jedne znajomy pisał by się na udana imprezę wiec aktualna lista wyglądała by tak:

 

Termin 4-5.08.2014

 

1,2,3) Dudek +2 (przyjazd w niedziele)
4) SMmaciek (przyjazd w niedziele)
5) KrzysztoFu (przyjazd w niedziele). Na razie się zapisuje bo jestem bardzo zainteresowany, ale na 100% potwierdzę dopiero w drugiej połowie lipca.

6,7) Rooland i Ola (przyjazd w niedziele albo sobote) Na 90% tak. Potwierdzę w połowie lipca. 
8,9) Kwinto +1 do potwierdzenia w połowie lipca

10,11) Kamaras i Pati (przyjazd w niedzielę lub poniedziałek rano) na chwilę obecną na 60%

12,13) Uka +2 na moto +1 bez moto (przyjazd w niedziele)

 

Przelew poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin 4-5.08.2014

 

1,2,3) Dudek +2 (przyjazd w niedziele)
4) SMmaciek (przyjazd w niedziele)
5) KrzysztoFu (przyjazd w niedziele). Na razie się zapisuje bo jestem bardzo zainteresowany, ale na 100% potwierdzę dopiero w drugiej połowie lipca.

6,7) Rooland i Ola
8,9) Kwinto +1 do potwierdzenia w połowie lipca

10,11) Kamaras i Pati (przyjazd w niedzielę lub poniedziałek rano) na chwilę obecną na 60%

12,13) Uka +2 na moto +1 bez moto (przyjazd w niedziele)

 

Jadę na 100 %. Uaktualniłem. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1443499725917064.1073741836.1417936985140005&type=1

 

Drugi dzień z toru w Lublinie.

Po powrocie z urlopu wrzucę te zdjęcia gdzieś żeby były dla chętnych do ściągnięcia w dobrej jakości.

Pozdrawiam

SZACUN!!! FOTKI MISTRZ!!! Wielkie dzięki... Mam nadzieję że zawitasz na kolejną edycję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudek, do kiedy $$$ za sierpniowe torowanie?

 

Jak najszybciej... Muszę zapłacić max 2 tyg przed imprezą a przyznaje że mam duży problem żeby podołać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane do przelewu: 

 

Konrad Dudkiewicz 

 

konto: 15 2030 0045 1130 0000 0154 0650 

 

tytułem: Lublin 4-5.08.2014 i nick z forum... np. ( Lublin 4-5.08.2014 - Dudek ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej lista chętnych na kolejną III edycję naszego torowania. 
Prośba o wpisywanie się i wpłaty. Tym razem mamy zaklepany praktycznie cały ośrodek dla Nas (poza jednym domkiem który był już zarezerwowany dużo wcześniej) Więc mamy minimum 10 domków do naszej dyspozycji. 
Jest już sporo chętnych z forum nator i oczywiście ode mnie z Piotrkowa dlatego zapowiada się największa frekwencja z dotychczasowych:) 
Pewnie nie przebijemy tylko imprezy wieczornej z ostatniego spotkania chociaż kto to wie:))) 
 
Chciałbym żeby tym razem lista chętnych była zamknięta na tydzień przed imprezą jak również wpłaty za uczestnictwo. 
Dane do przelewu post wyżej...
 
Termin 4-5.08.2014
 

1,2,3) Dudek +2 (przyjazd w niedziele)
4) 4) SmMaciek + 1 z moto ( przyjazd w niedziele)
5) KrzysztoFu (przyjazd w niedziele). Na razie się zapisuje bo jestem bardzo zainteresowany, ale na 100% potwierdzę dopiero w drugiej połowie lipca.

6,7) Rooland i Ola
8,9) Kwinto +1 do potwierdzenia w połowie lipca

10,11) Kamaras i Pati (przyjazd w niedzielę lub poniedziałek rano)

12,13) Uka +2 na moto +1 bez moto (przyjazd w niedziele)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin 4-5.08.2014
 

1,2,3) Dudek +2 (przyjazd w niedziele)
4) 4) SmMaciek + 1 z moto ( przyjazd w niedziele)
5) KrzysztoFu (przyjazd w niedziele). Na razie się zapisuje bo jestem bardzo zainteresowany, ale na 100% potwierdzę dopiero w drugiej połowie lipca.

6,7) Rooland i Ola
8,9,10) Kwinto +2 na moto + 2 bez moto ( przyjazd w nd )

11,12) Kamaras i Pati (przyjazd w niedzielę lub poniedziałek rano)

13,14) Uka +2 na moto +1 bez moto (przyjazd w niedziele)

Kasa wysłana już nie mogę się doczekać  :moto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i poszukuje miejsca na jedno moto. Może ktoś ma wolne miejsce na przyczepce... albo wie gdzie można wypożyczyć taką żeby wcisnęły się 3 plastiki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwinto, na przyczepce na 3 moto nie da się upchnąć trzech sportów :/ nie ma takiej opcji ....Ale jeżeli weźmiesz samochodwą to można ustawić je jeden za drugim i wtedy aż 4 wejdą. Wystarczy postawić je na nóżce i dobrze powiązać. Widziałem tak kilka razy motocykle i wszystko było cacy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwinto, na przyczepce na 3 moto nie da się upchnąć trzech sportów :/ nie ma takiej opcji ....Ale jeżeli weźmiesz samochodwą to można ustawić je jeden za drugim i wtedy aż 4 wejdą. Wystarczy postawić je na nóżce i dobrze powiązać. Widziałem tak kilka razy motocykle i wszystko było cacy !

 

Powiem Ci że do niedawna też myślałem że się nie da. Ostatnia edycja lublina wyprowadziła mnie z błędu. Były dwie przyczepy po 3 plastiki, także dać się da ale może faktycznie pomyśle nad zwykła samochodówką na sierpień :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin 4-5.08.2014

 

1,2,3) Dudek +2 (przyjazd w niedziele)

4) 4) SmMaciek + 1 z moto ( przyjazd w niedziele)

5) KrzysztoFu (przyjazd w niedziele). Na razie się zapisuje bo jestem bardzo zainteresowany, ale na 100% potwierdzę dopiero w drugiej połowie lipca.

6,7) Rooland i Ola

8,9,10) Kwinto +2 na moto + 2 bez moto ( przyjazd w nd )

11,12) Kamaras i Pati (przyjazd w niedzielę lub poniedziałek rano)

13,14) Uka +2 na moto +1 bez moto (przyjazd w niedziele)

15) Sikor (jeszcze nie wiem czy przyjazd w sobote czy niedziele)

 

Jeśli oczywiście lista jest jeszcze otwarta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba z mojej str.... z racji tego że ciężko ogarnąć liczbę osób w domkach itd... kto gdzie i z kim... Podogadujcie się między sobą kto będzie z kim w domku....Domek doba kosztuje 120zł i tego się będzie trzymać Ania. Czyli jeśli ogarniecie 4 os. to wyjdzie po 30zł... jeśli będziecie w 3ke to wyjdzie po 40 itd...Ja przyznaje że nie jestem w stanie nad tym zapanować:/ Więc domki są zaklepane ale musicie sami ogarnąć temat. Oczywiście płacimy na miejscu i to się nie zmienia jak również kwota za domek 120zł/doba

 

 

Ależ zacna ekipa się szykuje :biggrin::riding:

Ano szykuje się szykuje... tylko dlaczego Ciebie nie widzę na liście??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...