Skocz do zawartości

Wiosenne Grillowanie Z Forum Łódzkich Motocyklistów 27.04.2014


Suchy-wolk

  

95 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będziesz na grillowaniu?



Rekomendowane odpowiedzi

A do ktorej planujecie? Bo może zaraz uda mi się odpalić po kilku miesiącach postoju moje Cinquecento Sporting Turbo :biggrin: I wtedy wypad na drift session z kumplami z pracy i na koniec na grilla, ale to najwcześniej około 18 bym mógł być ;)

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,

czy leci może ktoś z dąbrowy? (okolice dąbrowskiego - śmigłego rydza lub dąbrowskiego - kilińskiego)? i czy ewentualnie mógłbym się z nim zabrać? jak tak to prosze o kontakt:)

602761829

chyba że ktoś z tej okolicy też nie ma jak się dostać na grilla to też prosze o kontakt bo jak mi sie uda to pożyczę auto i przyjade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTRZEŻENIE Nr 20
Zjawisko/Stopień zagrożenia: Burze z gradem/1
Obszar: województwo łódzkie
Ważność: od godz. 14:00 dnia 27.04.2014 do godz. 22:00 dnia 27.04.2014
Przebieg: Przewiduje się wystąpienie burz, podczas których opady deszczu wyniosą od 20 mm do 30 mm, a wiatr osiągnie w porywach do 60 km/h. Lokalnie możliwe opady gradu.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%
Uwagi: Brak.
Dyżurny synoptyk: Lech Buchert
Godzina i data wydania: godz. 13:45 dnia 27.04.2014
Nazwa biura: IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Poznaniu

 

Obyś się Lechu mylił :blink:

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się Lech pomylił :biggrin: - wpadłem tylko na chwilkę, ale było super! Miłej zabawy dla wszystkich (pewnie jeszcze długo potrwa) - mam nadzieję, że wspólne zdjęcie z Red Bullem pojawi się na forum!

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksander mam nadzieję że będzie ta fotka z RED BULL, impreza super my jeszcze na Zgniłe Błota plecieliśmy. Pozdrowienia dla wszystkich co byli.  :smile:

honda_600_f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na redbulla się nie załapałem ale było super :smile:)
Dzięki Wielkie za gościnę.

Jak na pierwszy raz - daję 9/10

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super impreza, brawo dla organizatorów a zwłaszcza dla szefów kuchni :biggrin:

 

oby więcej takich ;)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim przybyłym 

9/10  jest dobrze , wolałabym 10/10 - no cóż, nie można mieć wszystkiego na raz   :hihi:

Jeszcze raz dzięki było miło spędzić czas z motocyklową rodzinką  :cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, Było bardzo fajnie pogadać z wami  i dodatkowo nie dostać zjebki za ucieczkę z domu :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, Było bardzo fajnie pogadać z wami  i dodatkowo nie dostać zjebki za ucieczkę z domu :P

 

ładne moto i nareszcie porządnie wyglądasz :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ładne moto i nareszcie porządnie wyglądasz

 

A dziękuje. Kąpiel raz w roku robi swoje i teraz wypadło na otwarcie sezonu :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja nie widziałem nowego moto... zawsze jestem do tyłu z info...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dlaczego ja nie widziałem nowego moto... zawsze jestem do tyłu z info...

 

Bo ja nie wrzucałem info, Tak przy okazji pare osób się dowiedziało ;) 

Wrzucę jakieś info jak zrobie zdjęcia 

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...