Skocz do zawartości

Wiosenne Grillowanie Z Forum Łódzkich Motocyklistów 27.04.2014


Suchy-wolk

  

95 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będziesz na grillowaniu?



Rekomendowane odpowiedzi

Super pomysł fajnie, że udało się wam zorganizować to na prywatnym terenie będzie swobodniej. 

Tak się zastanawiam z tym grillem musi być duży bo jak każdy jakąś padlinę przyniesie to będzie spora uczta :eat: .

A może zrobić jakąś zrzutę na mięsiwo i zorganizować to kompleksowo ? Co myślicie ? Jest taka możliwość ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to chyba jednak nie przyjadę motongiem tylko kobitę zagonię jako kierowcę :biggrin:

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh człowiek wyjeżdża na jeden malutki weekendzik a tu tak impreza ominie  :hammer:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc trzeba będzie moto do drzewa przywiązać i w poniedziałek odebrać :laugh2:

 

Sebol młodego lepiej jeszcze podszkol bo mu dobrze jazda autem szła i będziesz miał kierowcę , ty w jedną stronę młody w drugą :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w dniu Kulikowiska... ehh.
To kiedy powtórka?

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ehhh człowiek wyjeżdża na jeden malutki weekendzik a tu tak impreza ominie :hammer:

 

niestety mam tak samo jak Ty ;) oby romantyczny weekend z dziewczyną był tego wart hahaha

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rozumiem, że sprzęt w postaci grilla będzie na miejscu?

 

Owszem ;)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na grilla nie trzeba mnie długo namawiać :smile: więc namawiam innych, by nie dali się namawiać i wpadli na grilla :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem ankietę do pierwszego postu, aby zbadać zainteresowanie tematem ;) Kto jest niepewny przybycia z głosem niech się wstrzyma.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takiego grila to moge jechac z Dabrowy nawet przez Tomaszow :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...