Skocz do zawartości

Honda Cbr 1000Rr


kulka

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle przejrzałem wszystkie fora i Zacząłem sprawdzać i po wymianie akumulatora i regulatora napięcia szlak mne trafił że to nie to ! Moto położone na bok żeby nie trzeba było spuszczać i po zdjęciu pokrywy okazało się że pół uzwojenia ostro spalone :sad2: zastanawiam się czy oprócz tego coś jeszcze mogło polecieć ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To troszkę mnie uspokoiłeś . Ale będę szczęśliwy jak jutro zadzwonią z Motorwings i powiedzą że mają dla mnie zamówiony alternator a pełnia szczęścia będzie jak odpale moto i będzie ładowanie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bardziej się opłacało ale podobno poprzedni właściciel już przewijał u jakiegoś znakomitego fachowca albo tylko tak powiedział i wcisnął mi KIT! Czytałem o przewijaniu że nie zawsze to dobrze wychodzi i dużo nie zastanawiając się bo sezon motocyklowy zaraz w pełni rozkwitnie zamówiłem nowy zamiennik. 

Zresztą troszkę musiałem owiewek pościągać i zobaczyłem jak bardzo są zmęczone :smile: ale z tym się liczyłem i widziałem co brałem. Ale jak oglądałem tą twoją piękną czerwoniutką RR-kę to widziałem oczami wyobraźni że moja też taka będzie! Na razie jak będzie padało zajmę się kosmetyką a resztę dopieszczania zostawię na sezon zimowy  :smile: teraz szkoda czasu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, zmień Pan awatar bo żółtek nie aktualny  :hihi:

 

Tysiąc fajniutki, dzisiaj się przyjrzałem więc kosmetyczne zmiany i można latać  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Suchy mówi że trzeba zmienić to zmieniam !

Krótka przejażdzka dzisiaj była na spocik i chyba wszystko dobrze. Pomierzyłem napięcia między fazowe z altka na wolnych obrotach to tak 14V-15V zmiennego.

Za to, troche dziwne bo z regulatora wychodzi tylko 12,3V stałego. NA aku pomierzyłem to było 12,6V ale przy większych obrotach nawet 14V. myślę że już jst oki ale zasadzę jeszcze stary regulator i zobaczę co się będzie działo.

HANKA Żyje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest OK już nie grzeb lepsze jest wrogiem dobrego. Z alternatora masz zawsze więcej po to jest regulator, żeby przy zmieniających się obrotach napięcie było w granicach normy 12-13,8 V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko sprzęcik. Bo jak litr to tylko Honda ;) No i nauka jazdy prawie na nowo bo ciezko równać sporta z turystykiem. I jak wspomniales ,oliwa w bańce jest to tylko przyjemnosci z jazdy zycze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam mały, nie mały a może malutki problem. Gdy dzisiaj chciałem sprawdzić czy w moto mam rzeczywiście filtry powietrza K&N i zobaczyłem że jeden uchwyt baku jest ułamany. Pewnie rama to jakiś kosmiczny stop amelinium i czy można to zrobić bo ucho zerwane mam. Ale czy to jest warte choć mnie osobiście wkurza i chciałbym to naprawić jeśli nie będzie kosztować majątku! 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5c5a3893f44c21e5.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie kosztować majątku, Google_ spawanie amelanium :-D

Fachmani będą wiedzieli dokładnie co i jak.

No chyba że to stop czegoś, wtedy lipa.

Bądź dobrej myśli i poszukaj w necie.

CGLasNM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...