Jump to content

simson maniac

simson maniac
 Share

Recommended Posts

simson maniac

Witam wszystkim zapalonych motocyklistów. Nazywam się Kamil, mam 16 lat(prawie 17 :biggrin:), mieszkam w Dmosinie (woj, łodzkie ok 35km od Łodzi). Moja przygoda z motocyklami w sumie dopiero się zaczęła, posiadam Simson s51 Electronic (nie pojemność silnika, lecz pasja jest najważniejsza ) po ,,lekkim" tuningu. Jeszcze raz Cześć Wszystkim : )
Podsyłam mój profil na BikePics na którym znajdują sie zdjęcia mojej maszyn jak i procesu polerowania silnika itp. :biggrin:
http://bikepics.com/members/simson4ever/85s51electronic/
Ciekawsze zdjęcia są na 2 stronie :biggrin:

simson maniac

Oj polecam polubienie fanpage'a na Facebook'u: Simson s51, Simsony Polska, tam dopiero są odpicowane simsony :biggrin:

Cześć

Gratulacje naprawdę pięknie ci to wyszło mam nadzieję że pojawisz się kiedyś pod samolotem w czwartek bo chętnie obejrzę go na żywo, a jak nie to może nasz kierownik ustalający trasy czwartkowe może kiedyś wyznaczy przejazd przez Domosin ;) tylko jakby co to uprzedź sąsiadów że będzie głośno :smile:

simson maniac

salat :biggrin: mógłbym wpaść po ten samolot i to nie sam (nasza ekipa liczy 9 maszyn) tylko nie wiem za bardzo gdzie ten samolot się znajduje :biggrin:

simson maniac

zgadza sie :biggrin:

A jak juz byscie mieli przejeżdzać przez Dmosin to moglibyście wpaść do Skansenu w Nagawkach to takie rekreacyjne miejsce,mozna odpoczac cos wszamac :biggrin:
http://www.zumi.pl/2708428,Zywy_skansen_-_centrum_folkloru_polskiego,Nagawki,firma.html

Edited by simson maniac (see edit history)