Skocz do zawartości

Honda Shadow Vt 500 C


Rutek

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam Wam jedną z moich Hań soft chooper Honda Shadow VT 500C rocznik 1985, liczy sobie 26 latek i jeszcze całkiem nieźle się ma. W tym sezonie nakręciłem nią 11tys

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo "błyskotek" w postaci chromowanych elementów :drool: Ładnie maszynka się prezentuje :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te hondy to od zawsze mialy piekne uzebrowanie silnikow, az trudno uwierzyc ze nie chlodzony powietrzem :P

w VT 1100 C ożebrowanie jest odkręcane...

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się świeci :)Aż chyba mojego dzisiaj umyję, bo wstyd patrzeć ;)

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymaga sporo pielęgnacji , ale warto efekt widoczny . pięknie utrzymany egzemplarz . gratulacje

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż chyba mojego dzisiaj umyję

Jeśli w niedzielę pogoda dopisze będzie okazja zrobić kontrole po myjce :riding:

Podane przez Ciebie liczby robią wrażenie :smile:

dzięki :cheers:

wymaga sporo pielęgnacji , ale warto efekt widoczny . pięknie utrzymany egzemplarz . gratulacje

W przyszłym sezonie w lipcu z ciężkim serem będę się z nim rozstawał,trafi do nowego właściciela http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png mam nadzieję że dalej będzie pielęgnowana (stara Japonia lubi to i wynagradza niezawodnością) :decayed:

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w niedzielę pogoda dopisze będzie okazja zrobić kontrole po myjce :riding:

W niedzielę do Mikołajów się przymierzam. Ale podobno ma padać deszcz i silny wiatr ma być, więc najpewniej nigdzie się nie wybiorę i będę spać do 12. :biggrin:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę do Mikołajów się przymierzam. Ale podobno ma padać deszcz i silny wiatr ma być, więc najpewniej nigdzie się nie wybiorę i będę spać do 12. :biggrin:

ale 6-go może da się wsiąść na moto :riding:

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny CIEŃ i to jeszcze w jakim stanie 26 lat mycia i pieszczenia żeby moja w 2034 tak wyglądała było by pięknie :wry: naprawdę warto odkupić go od ciebie w takim stanie jak posiadasz a tak z ciekawości co po niej?

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny CIEŃ i to jeszcze w jakim stanie 26 lat mycia i pieszczenia żeby moja w 2034 tak wyglądała było by pięknie :wry:naprawdę warto odkupić go od ciebie w takim stanie jak posiadasz a tak z ciekawości co po niej?

Już jeżdżę drugim...mam sentyment do starej Japonii więc pozostałem wierny Cieniowi i przesiadłem się na VT 1100 C :riding: ten już chyba zestarzeje sie razem ze mną ...ale przymierzam sie jeszcze do zakupu czegoś w tym stylu oczywiście do odbudowy

post-311-0-07875400-1322843441_thumb.jpg

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda jej sprzedawać? Zostaw żonie, 500 nie jest znowu jakimś olbrzymem. :smile:

ale 6-go może da się wsiąść na moto :riding:

Nooo, nie wiem, widziałam prognozę, +2 i deszcz ze śniegiem http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda jej sprzedawać? Zostaw żonie, 500 nie jest znowu jakimś olbrzymem. :smile:

500ka jest już zaliczkowana więc raczej wyjścia nie mam..Aga jeśli się zdecyduje to myślę kupić jej VT 600 (w siodle jest niższa więc będzie jej łatwiej) :riding:

Nooo, nie wiem, widziałam prognozę, +2 i deszcz ze śniegiem http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png

Trudno pojedzie się puszkami wszystko jest ustalone http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/strong.gifDziś pogoda w sam raz na przewietrzenie motogena przed snem zimowym :riding:

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...