Jump to content

[18 Kwietnia 2014] Urodzinowe Spotkanie Na Wiadukcie Ku Pamięci Blefta (Bartka)

TataBlefta
 Share

Recommended Posts

Jak co roku w dniu 18.kwietnia o godz.17.00 ( w dniu urodzin Bartka -Blefta) spotykamy się na wiadukcie obok Dworca Kaliskiego, w miejscu gdzie zginął...Wypadek na al. Włókniarzy. Śmierć motocyklisty

Bardzo dziękuje wszystkim którzy pamiętają swojego kolegę i będą mogli na chwile podjechać w to miejsce...

W tym roku zajęty organizacją wystawy Bartka prac na ASP     http://www.asp.lodz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3879%3A140403-lewicki-retrospektywna&catid=142%3Ainne-wystawy&Itemid=195〈=pl

nie zorganizowałem eskorty policji i blokady pasa na wiadukcie ,za co bardzo przepraszam.

tata

20 kwietnia(niedziela) o godz.19.00  w Katedrze łódzkiej msza św. za dusze Bartłomieja Lewickiego

post-2725-0-88442200-1397018183_thumb.jpg

Edited by TataBlefta (see edit history)

Niekoniecznie o 17.00, gdy największe korki, ale w tym dniu wieczorem pojawię się ze zniczem.

To polecimy razem suchy, eskorta jest zbędna, myślę że każdy da rade podjechać bez niej i zapalić znicz .

krzychoslav

można się jakąś grupą zebrać i podjechać jak się trochę korki rozładują, i zapalić znicz.

ja będę

Łączę się w bólu i pojawie sie na miejscu. Zapalę świeczkę po 7 rano. Myslę, że nie ma to większego znaczenia. LICZY SIĘ PAMIĘĆ

Moi drodzy gdzie i o której się umawiamy  , bo dobrze by było pojechać grupą  :moto:

Postaram się zajechać ok.18-19, ale puszką... Jakby byli chętni, można się spotkać na miejscu (zostawić maszyny na chodniku/parkingu przy Włókniarzy jak zawsze.

Zdrowaśka odprawiona,AgaJaga jak się rozjezdzalismy to podjechały dwa motongi ale z daleka nie rozpoznałem.

niestety prawie wszyscy zapomnieli....nikt się nie pojawił,czekałem długo...do 22 pojawił się jeden znicz Admina.

Nie jestem pewien ale chyba ktoś urwał Blefta kask z krzyża... Z tego co pamiętam to był zawieszony na krzyżu a teraz leży na ziemi otworem w górę.

Mógłby ktoś podjechać i rzucić okiem bo ja nie mam jak się zatrzymać - work.