Jump to content

Wyprawa Iran 2014

wojxxx1
 Share

Recommended Posts

Witam , poszukuję chętnych na wyprawę motocyklową do Iranu ,

trasa przebiegać będzie przez Słowację , Węgry , Serbię , Bułgarię , Turcję , Gruzję , Armenię ,Azerbejdżan , Iran i Irak . To jest na razie tylko wstępny plan , wszystkie szczegóły będą ustalane w momencie zebrania chętnych . Zakładam ,że wyprawa odbędzie się w lipcu lub sierpniu i potrwa około miesiąca. To nie ma być wyścig , tylko spokojna jazda z całym mnóstwem atrakcji i zwiedzania , Gdzie będzie można ,śpimy pod namiotami w pensjonatach , ale możemy również zatrzymać się w jakimś dobrym hotelu. Myślę o przejechaniu tej trasy w 2-4 motocykli. Dbamy o bezpieczeństwo i czerpiemy z tej wyprawy mnóstwo przyjemności i radochy smile.png .

Jeżeli chodzi o mnie to mam 39 lat i spore doświadczenie w podróżach ,choć motocyklem zrobiłem dopiero jedną poważniejszą wyprawę , to znaczy rok temu z żoną objechaliśmy całe Balkany , jestem pewien ,że to się uda. Osoby chętne proszę o kontakt wojxxx1@wp.pl. Będę również wdzięczny za rady osób które już tam dojechały smile.png

Pozdrawiam