Skocz do zawartości

Kawasaki Vn 900


ravw

Rekomendowane odpowiedzi

Moj maleńki Vulkanek czeka sobie na sezon.

Kilka słów o nim, jestem jego 3 wlascicielem, 1 byl salon w niemczech, człowiek który go kupił pracował tam i sobie go zakupił, po czym najpierw przyjechał do polski tzn wrócił do ojczyzny a potem wyjechał do USA i sprzedał mi go. Urodził się on Vulkanek w 2007 r., tak więc ma już 4 latka.

Narazie tyle, wiecej fotek jak bedzie ladnie i wyprowadze go z garażu na świerze powietrze.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogratulować maszyny . Dosiadałem vulcana 750 i robiła wrażenie a tu 900 . Co kawa to kawa nikt mnie nie przekona .

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny motonit mój kolega teraz takiego sobie sprezentował i bardzo sobie chwali a przesiadł się z Hondy 750 Spirit

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis tzn 3-12-2011 jest piekna pogodę, wybrałem się swoją ślicznotką na małą przejażdżkę, trasa nie długa 50km, przejeżdzałem również przez Zgierz. Dzieki tej trasie zaprzyjaźniłem się ze swoją niunia. Oto zdjęcia z postoju (jakosć komórki)

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Powiem tylko że ona też mnie już lubi. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male porownanie do Yamaha Majesty 250To ze ten sprzet jest zrywniejszy nie jest plusem dla niego bo ma wieksza pojemnosc.Ale na skuterku to jest komfort podrozowania, nic nie trzesie slychac tylko szum wiatru zadnych drgan, nie slychac zmiany biegow.Dlaczego Vulcan no wlasnie dlatego ze jak wsadzam 1,2,3,4 to slysze glosne KLANK (5 to jak w maslo), jak odkrecam gaz to czuje wspaniale wibracje miedzy nogami, az chce sie odkecac gaz, ta stabilnosc moto zero reakcji na przejezdzajace ciezarowki, brak noszenia po ulicy(wezykowanie) i wszedobylski odglos bum bum bum. W zimne dni jak dzis mozna sobie raczki ugrzac pod zbiornikiem paliwa na zeberkach :smile:.Jak sie tylko sezon zacznie w kawasaki zrobie sobie ten podwieszony plywak od wskaznika paliwa a potem jestem gotowy na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem również skutera Honde Dylan 125 niby mała pojemnośc ale pomykał wyśmienicie żadne auto na skrzyżowaniu nie dawało rady..jazda faktycznie bezstresowa jesli chodzi o obsługę..żonkę namawiam na skutera o pojemności 250-400 celuję majesty lub burgman ale nie chce słyszec tylko ma byc motonit a dla kobiety uważam że to fajna sprawa na zakupy,zakorkowane miasto itpMoże kiedyś się zgadamy aby Aga oceniła sobie majesty bo co innego zdjęcie a co innego na żywo...podwieszaj pływak nasza paczka jeździ bardzo dużo praktycznie w każdy weekend :riding:

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis ja przerejestrowalem, przy okazji zakupilem sobie ramoneske 4xl, rekawice, spodnie ogladalem ale chyba na dlugosc nie znajde bede musial jezdzic w jeansie trudno takie zycie, trzeba bylo nie rosnac;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekasz na propozycje znaczy... chcesz sprzedać ? :smile:. A swoją drogą mam pytanie: słyszałem swojego czasu że Kawasaki ma rzekomo coś nie halo z silnikiem, ale oczywiście to było takie gadanie gości którzy nigdy pewnie na Kawie nie siedzieli. Jakie Ty masz doświadczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tez slyszalem to w liberty motors i ze yamaha jest najlepsza a suzuki to same plastiki, poczym polazlem jakmieli xvs 950 i sprawdzilem te nie plastiki, gosc ten co mowil ze yamaha to jest sprzet to sie chowal po katach przede mna. Bo sie okazalo ze yamaha ma wiecej plastikow niz nawet suzuki :)yamaszka miala dla mnie 1 plus tzn bezdetkowe kola ale za to minusy za to ze ma silnik chlodzony powietrzem, wali sie w zakrety jak chopper, suzuki mialo beben z tylu, pozostal kawasaki i nie zaluje.niewatpliwym plusem dla kawy byl zasieg na zbiorniku 488km to mnie przekonalo.Edit:ps. yamasze majesty nie moge zarzucic nic nie zepsul sie ani razu wiec jesli teraz robia tak jak w 97 roku to faktycznie jest bez awaryjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie nie, nie chodzi mi o to który lepszy- bardziej o to co myślisz po faktycznym używaniu silnika- jak działa, jak pali itd. Szukam dobrego silnika tak "koło litra" i po prostu słucham opinii ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa to jeszcze nie wiem za krotko go mam.Moge ci powiedziec jak to jest w vn2000 nie mam ale kumpel duzo opowiadal, na trasie tak 130-140km/h 5,7 na 100.teraz tak jak pali1. mam zepsuty akku ale jak go naladuje to pali od dotkniecia - jutro zrobie film2. pracuje rowno3. od 0 do 100 idzie za***iscie (porownanie mam do majesty 250)4. biegi wchodza jeszcze fajniej z duzym i glosnym klank do 4 wlacznie , 5 jak w maslo5. standardowe wydechy okropnie glosne6. elastycznosc za***ista, wrzucasz 4 i zapominasz o skrzyni :)7. posluszna jest jak baranek no moze dlatego ze duzy ze mnie chlopi tonarazie tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczny motocykl :drool:

Na zakończeniu sezonu byłem na obstawce wesela .... był człowiek na takim sprzęcie...

jak dawaliśmy na odcinke podczas wyjścia młodych to mu się sakwy przepaliły http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Więc uważaj w przyszłości http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to troche nie ta pozycja nie wyspał bym sie na siedząco http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

a ten nie czepiają sie za zagłośny wydech

na turbo były ze 3 przypadki zatrzymania za głośny wydech i 100 i dowodzik :decayed:

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURYz dnia 31 GRUDNIA 2002 r.w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia(Dz. U. Nr 32 poz. 0262)POZIOM HAŁASU ZEWNĘTRZNEGOLp. Pojazd Rodzaj silnika - A o zapłonie iskrowym B o zapłonie samoczynnym, wartości w dB1 Motocykl z silnikiem o pojemności skokowej:- nie przekraczającej 125 cm3 94- większej niż 125 cm3 962 Samochód osobowy A 93 B 963 Pojazd samochodowy o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej3,5 t, z wyjątkiem samochodu osobowego A 93 B 1024 Inny pojazd samochodowy A 98 B 1085 Ciągnik rolniczy 104

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...