Skocz do zawartości

Spawanie Aluminium W Łodzi Lub Okolice


diclac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie potrzebuje dobrego spawacza aluminium najlepiej gdyby był dostępny w weekend. Do zespawania jest mocowanie lusterka w motocyklu zaliczone położenie moto na parkingu ucierpiało lusterko a dokładnie jego mocowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusławskiego 24A

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zespawania jest mocowanie lusterka

 

Jeżeli masz lusterko z takim mocowaniem,bo rozumiem,że chodzi o Fazera,można to rozwiązać bez spawania.

Rozwiercasz miejsce,w którym urwała się śruba,wkładasz śrubę zamkową  "6" 30-32mm i gotowe.

Patent dotycz tylko śruby na tym płaskim fragmencie mocowania,jak poszła ta druga to już gorzej.

koszt 20gr.+20min.zabawy (przetestowane).

fz6s-3.JPG

 

Jak nie Tobie to może komuś się przyda.

Edytowane przez Pit71 (wyświetl historię edycji)

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi będę od poniedziałku jeździł pod wskazane adresy może się uda jak nie to będę szukał niestety całego lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robotę spawania uszkodzonego mocowania aluminiowego od lusterka zleciłem

 Met-Al.-Spaw Kolumny 458D fachowa robota niewygórowana cena Gorąco Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, z naciskiem na "za grosz" :smile:)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wolałem mieć to zrobione solidnie, jak bym chciał to mieć byle jak to może i bym dał pierwszemu lepszemu spawaczowi. Spawanie aluminium to nie to samo co spawanie stali trzeba mieć sporą praktykę aby nie spaprać roboty a nie zamierzałem dawać tego aby ktoś na tym się uczył fachu. Tu widziałem ze gość wie co robi i jak zabrać się do tematu. Są osoby które stwierdziły by ze to tylko mocowanie lusterka i że nie ma tam wielkich obciążeń ale nie chciałem mieć sytuacji ze w trasie spaw wykonany na odczep się puści i lusterko odpadnie. Ja wybrałem tego spawacza i jestem zadowolony większość zapytanych osób wskazywała na ten adres znaczy ze ma wyrobioną markę skoro kilkanaście osób go poleca.

Dla mnie temat zakończony mocowanie z reanimowane i oto chodziło i wyszło taniej niż zakup lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo to git że się udało :smile:

a tak swoją drogą to daleko i drogo nie oznacza lepiej niż blisko i tanio :smile: a jak ktoś umie spawać to by pospawał równie dobrze, takie jest moje prywatne zdanie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne szanuje zdanie innych każdy ma prawo robić jak chce i wybierać to co chce ja wybrałem akurat tam i jestem zadowolony. Ani to nie było daleko ani też drogo jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...