Jump to content

Ice

Ice
 Share

Recommended Posts

Witajcie! Moja postać pojawiła się tutaj dość schematycznie, przeglądam wątki od dłuższego czasu ale dopiero teraz chce wziąć czynny udział w życiu forum. Na imię mi Sławek, jestem z okolic Piotrkowa Tryb. ,  w tym roku skończę 20 lat. Aktualnie ujeżdżam starego fazerka z 2001 roku, z tego co widzę to już zabytek na forum gdzie dominują raczej nowe (jak dla mnie) maszyny przeważnie sporty (może się mylę?) :smile:. Jeżdżę raczej samotnie( i myślę spokojnie) z racji braku w gronie znajomych ludzi z tą samą zajawką :sad2: Liczę, że to się zmieni :smile:

Jak coś mi się przypomni to dopiszę :biggrin:

PS. Dziś z tego co wiem akcja w Niewiadowie, myślę, że się pojawię (wypatrywać srebrnego FZS). Jakby ktoś jechał od strony Piotrkowa proszę o kontakt. (mały OFF Top na granicy łamania regulaminu wiec przepraszam :biggrin:)

Do zobaczenia na trasie! ;)

Edited by Ice (see edit history)

z tego co widzę to już zabytek na forum gdzie dominują raczej nowe (jak dla mnie) maszyny przeważnie sporty (może się mylę?)

Mylisz się :smile:

Jeżdżę raczej samotnie( i myślę spokojnie) z racji braku w gronie znajomych ludzi z tą samą zajawką

To czas zmienić znajomych albo poznać nowych :biggrin:

Powitać na forum i do zobaczenia :smile:

Tu kolega wszyscy jeżdżą spokojnie i mają równo pod sufitem a tak to powitać u nas

Obym się mylił :biggrin: dotychczas o ile jeździłem w grupie to z ludźmi którym że tak powiem "hajs się zgadzal" i troszkę głupio mi bylo:) ale przecież liczy się pasja nie sprzęt! :smile:

Mam nadzieję że z tą spokojną jazdą to nie ironia :biggrin:

Witaj

Na forum jest sporo zarąbistych nowych sprzętów za górę kasy ale jest też sporo maszynek przy których twoja fazerka jest młodziutka (ja choćby moje moto) a i tak koledzy miłe słowo o dziadeczku powiedzą i na przejażdżkę zaproszą

"przecież liczy się pasja nie sprzęt!"  :smile: Święte słowa ale jednak dożo ludzi myśli chyba inaczej co jest przykre :sad2: . Ale na FŁM takich ludzi nie ma !

Witam i życzę nowych  przyjemnych przygód :biggrin:

Cześć, daj spokój z tym "pesymistą" wiosna za oknem, lato za chwilę, słońce, wiatr, urocze nieodgadnione Kobiety -  20 lat życie przed Tobą.

A my trochę pomożemy bo sądząc po klimacie FŁM to oaza normalności w tym pięknym, chorym kraju. Więc tu nikt się nie licytuje wyścig szczurów zostawiamy krawaciarzom, a tu ma być COOL :rock:  

Thebestof78

Hahahaha też mam takiego fazerka i całkiem żywotny jak na staruszka :biggrin:

witaj na forum i do zobaczenia dziś w Niewiadowie :smile:

Konrad - Michał

Witam Cię wraz z moją rok starszą Suzi :biggrin: haha ;) Dla mnie będzie Ona zawsze młoda i piękna :decayed:

Witam

jak pisała Barbara Cartland

"pieniądze rzecz nabyta, raz są, raz ich nie ma"

a w życiu, ważni są ludzie i to co ich łączy.....

Heyka...
Ciesz się tym co masz, bo ja mogę tylko pomarzyć o takiej maszynie i niestety czasem wsiadam na pierdzipęda małżonki...

Trochę m ulżyło :P

Niestety, widocznie nie dane było nam sie spotkać, z kolegą koperta4512 pojechaliśmy chyba trochę za późno, na sali był jakiś pokaz i licytacja, ale motocykli niewiele i wiekszość się już rozjeżdżała.