Skocz do zawartości

Pranie, Renowacja Skóry - Gdzie ?


Arpe

Rekomendowane odpowiedzi

ja w temacie, gdzie serwisujecie skórzany ciuch

pytałem wstępnie w pralni w Carrefour na Kolumny, 150 zeta z renowacją, malowaniem itp.

 

Lepiej na bitumice niż w botanice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed sezonem (bo mają zniżki) oddawałem do pralni w M1 ale w sumie drogo bo  2X180 (kurtka i spodnie) i to w tej promocji !

+ jakieś 30 zł taka karta stałego klienta, dzięki czemu ten rabat można było wykorzystać. Co roku mają taką akcję promocyjną na stroje motocyklowe ale lepiej spytać ile to będzie kosztowało :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Lewa!

Tak więc zaczynając od początku w tamtym sezonie zaliczyłem szlifa na Torze i przetarła mi się trochę skóra.W związku z tym że za niedługo sezon chciałbym żeby ta skóra jakoś lepiej wyglądała. Ma ktoś/Zna ktoś gdzieś w Łodzi lub okolice Firmę i/lub Osobę, która zajmuje się taką renowacją skóry? Z góry dzięki za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

odświeżę temacik :)

ktoś wie gdzie można dać skórzane i tekstylne ciuszki do prania / pielęgnacji / odświeżenia i innych zabiegów związanych z ochroną ciucha motocyklowego? Chodzi głównie o odświeżenie środka, wiadomo z zewnątrz to se sam napastuje i nasmaruje. 

Wiadomo - skórzane kombi tanie nie są, nie chciałbym odebrać czegoś "dziwnego" a jednocześnie zapłacić miliona monet wynoszącego 50% ceny nowego dobrego kombi w promocji  :D Ewentualnie jak ktoś zna - jakieś porady na zrobienie tego w domu - jakieś spraye do środka itp (chodzi głównie o zapach).

Oczywiście ja nie czuje, ale ostatnio się dowiedziałem że .... czuć w tej kurtce mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...