Jump to content

Kręcimy Teledysk

GroNeX
 Share

Recommended Posts

Witajcie!

Zwracam się do wszystkich motocyklistów z FŁM z prośba o pomoc w nakręceniu teledysku do mojego nowego utworu o motocyklach.
Niebawem zawitam do studia i dam linkacza do kawałka, żebyście mogli obczaić co i jak.

Zwracam się również z prośbą o pomoc do Administratora forum, ponieważ klip FŁM wyszedł zarąbiście i własnie o taki efekt mi chodzi.

Znaleźli by się wśród Was jacyś chętni? Gotowi poświęcić swój czas i pewien słoneczny dzień na pomoc w nagraniu klipu?
Liczę się z tym, że pomysł może nie wypalić, ponieważ to duże przedsięwzięcie, ale spróbować nie zaszkodzi.

Pozdrawiam,

Bartek jeśli podobał ci sie klip to postaram zrobić ci podobny lub lepszy teledysk, ale oczywiście to nie temat na pitupitu na forum tylko w realu trza sie styknac i obgadac co i jak. Chlopaki pomogą, zrobią zadyme i bedzie git

Oczywiście, że to nie temat na obgadywanie przez forum, ale daję tylko info. Jeśli uzbiera się trochę osób to zacznę ogarniać kolejne sprawy :smile: 

P.S. - będę zatem wiedział do kogo mam się zwrócić :smile:

Chętnie też pomogę jak mogę, tylko aby nie skończyło się to szybciej niż zaczęło, więc musisz zacząć nad konkretami myśleć i jedziemy z koksem  :riding:

Akurat Bartek jak coś postanowi to ciągnie temat do końca, a z tym wariatem mogę nawet z mostu w ogień skakać ;) 

Z takim zaangażowaniem to MTV Music Awards w kategorii teledysk to pozostanie tylko formalnością  :laugh2:

Bartek był w Powitalni to są chętni na spęd motocyklowy ;)

A tak serio to ja też się pojawię w miarę możliwości.

czy twój mechanik moze ponakorwiac z wami bo musze mojego psa wyprowadzic na wielkie sranie po zimie ;)

również wchodzę ,oponkę mogę poświęcić bo do wymiany niedługo :biggrin: