Skocz do zawartości

Montaz Sluchawek W Kasku


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Przerabial już ktoś z Was ten temat ?

Nie mam za bardzo pomysłu jak i gdzie zamontować gniazdo słuchawkowe :sad2:

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier będąc na targach w Londynie zamówił sobie zatyczki do uszu w zalanymi słuchawkami.
Nie dość, że ma zrobiony odlew ucha więc pasują idealnie to może sobie podpiąć nawigację czy inny dźwięk.
W sumie to nie wiem jak to dokładnie jest zorganizowane bo nigdy nie chciałem mieć tego typu usług w kasku, ale jak tego typu rozwiązanie by cię interesowało to mogę dopytać
kto to robił.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. Sluchawki już sa na miejscu (tradycyjne)

tylko to cholerne gniazdo.

Chyba je przykleje .

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdawałem kat A to w kasku był zrobiony otwór w nim gniazdo przymocowane na stałe, do tego jack z gwintem żeby pod wpływem drgań się nie wypiął 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo możliwości nie ma :-) Zakładam, że nie chcesz robić otworków w zewnętrznej skorupie bo będzie tamtędy woda wpływała i kąt wtyku mało wygodny. Zostaje obrys dolnego otworu przez, który wciskasz szare komórki :-) , może zdjąć wyściółkę i przykleić gniazdo od wewnętrznej do skorupy tak aby wtyczkę wciskać od dołu między wyściółką, a skorupą. Wtedy wyściółka osłoni twoją twarz od gniazda. Gdzieś z przodu lub z boku, żeby wygodnie było podłączać.Dobrze by było aby gniazdo nie wystawało poza kask bo może cię uwierać, a przewód z wtyczką był elastyczny taki jak mają smutni panowie ze służb do słuchawek wtedy jak będziesz kręcił głową to się nie wyciągnie tak łatwo. Takie tam pomysły bo nigdy tego nie robiłem :-)    


A jak spytasz wujka Google to :

 

https://www.google.pl/search?q=kask+ze+s%C5%82uchawkami&espv=210&es_sm=93&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=YlwnU86FPKug7Abc-oGYAQ&sqi=2&ved=0CCcQsAQ&biw=1280&bih=681

 

widać, że najczęściej z kasku wystaje przewód z wtyczką, które są chowane gdzieś za wyściółkę. W sumie to chyba prostsze do zrobienia tylko połączenia na przewodzie gniazdo wtyczka musisz chować przed warunkami zewnętrznymi.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydlubalem normalne dorosle Philipsy
Pekl mi paląk wiec byla decyzja albo smietnik albo kask.
 

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...