Jump to content

Kolorowa

Kolorowa
 Share

Recommended Posts

Witam :smile:

Mam na imię Justyna, mam 27lat . Moja przygoda z motocyklami zaczęła sie jakieś 13 lat temu , prawko mam od 4 lat . Pierwszym motocyklem była Honda CBR600, natomiast teraz moim oczkiem w głowie jest Honda CB500. Długo przeglądałam Wasze forum i nadeszła chwila, żeby do Was dołączyć. Mam nadzieję, że spotkamy się na drodze :smile:

Pozdrawiam.

Cześć

Z takim profilowym to będzie wielu chętnych do latania.

Skąd koncepcja na powrót z cbr600 na coś takiego jak cebulka ???

wiedziałam , zeby inne foto wstawic :smile: Moze wyda sie to dziwne ale jednak waga robi swoje... a cebula jest idealna :smile:

wiedziałam , zeby inne foto wstawic

Foto tylko za małe :P Nie rób tego chłopakom i nie zmieniaj na inne no chyba ze w bikini :P

Hmm waga cebuli jest bardzo zbliżona ale oki bo sam jestem w fankubie cebulek ;)

Hehe raczej takiej fotki sie nie doczekaja :smile: moze i waga podobna, ale doszłam do wniosku ze jak zalicze glebe to nie bedzie tak bardzo szkoda sprzetu :P

Hehe raczej takiej fotki sie nie doczekaja :smile: moze i waga podobna, ale doszłam do wniosku ze jak zalicze glebe to nie bedzie tak bardzo szkoda sprzetu :P

Kup enduraka, nie będziesz się glebami przejmować :P  Te motocykle są jak schabowe :laugh2:  Im bardziej bite tym lepiej smakują :laugh2:

Też już o tym myslałam ale nie mam znajomych którzy jeżdzą na takim moto więc lipa

Witamy...a propos ,powitalnia powiada by podać minimum 2 zdjęcia ,jedno w bikini drugie z cebulka .. =D ....nie daj się długo prosić.. bo Jack pewnie też czeka na zdjęcia....

Edited by Dann (see edit history)