Jump to content

Internationale Bike Island Day 28.06-.1.07.2012

BIKE ISLAND DAY
 Share

Recommended Posts

BIKE ISLAND DAY

INTERNATIONAL BIKE ISLAND DAYS!!!

Zlot - OtwartyPROGRAM na www.bikeisland.pl

PROGRAM na www.bikeisland.pl

data rozpoczecia: 2012-06-28 godzina 12:00:00 data zakończenia:2012-07-01 00:00:00

Dołączona grafika

INTERNATIONALE BIKE ISLAND DAY!!!

post-334-0-51434400-1322069612_thumb.jpg

No wszystko fajnie pięknie, ale opis nie trzyma się kupy :decayed: Fajnie, że za darmo, bo zawsze więcej zostanie na benzynę, więc generalnie jak pogoda dopisze - czemu by nie...

• 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jak dla mnie ta impreza jest genialna, tylko trzeba wziąć 2 dni wolnego żeby jechać na całość (impreza czwartek - niedziela). Ja bardzo chętnie bym się pisał z namiotem więc jeśli jest więcej chętnych to brać wolne i jedziem!

Ciekawe ile za ten prom bo będzie nim trzeba pływać 10x dziennie. Ja na jakiś dzień tam bym wpadł ale na dłużej to mi się średnio chce ;).Albo w piątek po robocie wyskoczyć chociaż statystycznie to jeden z najniebezpieczniejszych dni dla nas.No i tylko 400km z łodzi :smile:

400 km mnie nie przeraża a zabawa jak na woodstock, masa koncertów, dostępne bungee, loty balonem, jazda na unibike i w ogóle masa atrakcji, wejdźcie na stronę i zobaczcie.Nawet myślę, czy woodstocku nie olać (bo nie mam za dużo wolnego w tym roku) i nie jechać na wyspę.

Ja od dwóch lat planuję wyjazd w rodzinne strony do Szczecina i ciągle coś wypada a tu przy okazji bym się z Wami zabrał.. Szczególnie z Aidkk-iem bo znająć życie inni pognają a my chopery będziemy z tyłu się ciągnąć 80-90/h (moja Yamaszka poleci i 140 ale po prostu nie lubię)...Może jeszcze jakiś choper się zdecyduje.. Tylko ja bym pojechał na tydzień więc jeszcze muszę pomyśleć czy wyjechać z Wami a potem zostać w Szczecinie czy jechać do Szczecina a potem z Wami wrócić ...

no to jaro musimy sie zgadac i ustalic, ze mna jedzie tez jakubko. Tez planujemy jechac w sobote z ranca na zlot do wieczora a pozniej niedziele nad morzem i powrot w poniedzialek wieczorem! ale wszystko do ustalenia, jeszcze troche czasu zostalo:D

• 2 weeks later...

Szczególnie z Aidkk-iem bo znająć życie inni pognają a my chopery będziemy z tyłu się ciągnąć 80-90/h (moja Yamaszka poleci i 140 ale po prostu nie lubię)

Bardzo chętnie, tyle że ja planuję wziąć 2 dni urlopu i jechać w czwartek rano. Chciałbym załapać się na całą ramówkę koncertową + jak nic nie gra zaliczyć jakieś atrakcje. Wiadomo, grill obowiązkowo i namiot zabieram :DPlanuję też trochę zaszaleć i zabrać chociaż z 500 zł na dobrą zabawę i możliwe skorzystanie z niektórych atrakcji Bike IslandCo do ludzi jeżdżących 80-90, myślę że nie jestem jedyny i na pewno znajdzie się więcej ludzi, którzy raz dla odmiany zamiast pozapier***** poturlają się na miejsce ;)