Skocz do zawartości

Internationale Bike Island Day 28.06-.1.07.2012


BIKE ISLAND DAY

Rekomendowane odpowiedzi

INTERNATIONAL BIKE ISLAND DAYS!!!

 

Zlot - OtwartyPROGRAM na www.bikeisland.pl

 

PROGRAM na www.bikeisland.pl

 

data rozpoczecia: 2012-06-28 godzina 12:00:00 data zakończenia:2012-07-01 00:00:00

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

 

INTERNATIONALE BIKE ISLAND DAY!!!

 

Lokalizacja: LUBIESZEWO, Polska Tel.+48 516 703 264 Jacek

post-334-0-51434400-1322069612_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko fajnie pięknie, ale opis nie trzyma się kupy :decayed: Fajnie, że za darmo, bo zawsze więcej zostanie na benzynę, więc generalnie jak pogoda dopisze - czemu by nie...

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Miały być jakieś informacje i na razie cisza a impreza na wyspie itd itp ... może być ciekawie

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jak dla mnie ta impreza jest genialna, tylko trzeba wziąć 2 dni wolnego żeby jechać na całość (impreza czwartek - niedziela). Ja bardzo chętnie bym się pisał z namiotem więc jeśli jest więcej chętnych to brać wolne i jedziem!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile za ten prom bo będzie nim trzeba pływać 10x dziennie. Ja na jakiś dzień tam bym wpadł ale na dłużej to mi się średnio chce ;).Albo w piątek po robocie wyskoczyć chociaż statystycznie to jeden z najniebezpieczniejszych dni dla nas.No i tylko 400km z łodzi :smile:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 km mnie nie przeraża a zabawa jak na woodstock, masa koncertów, dostępne bungee, loty balonem, jazda na unibike i w ogóle masa atrakcji, wejdźcie na stronę i zobaczcie.Nawet myślę, czy woodstocku nie olać (bo nie mam za dużo wolnego w tym roku) i nie jechać na wyspę.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch lat planuję wyjazd w rodzinne strony do Szczecina i ciągle coś wypada a tu przy okazji bym się z Wami zabrał.. Szczególnie z Aidkk-iem bo znająć życie inni pognają a my chopery będziemy z tyłu się ciągnąć 80-90/h (moja Yamaszka poleci i 140 ale po prostu nie lubię)...Może jeszcze jakiś choper się zdecyduje.. Tylko ja bym pojechał na tydzień więc jeszcze muszę pomyśleć czy wyjechać z Wami a potem zostać w Szczecinie czy jechać do Szczecina a potem z Wami wrócić ...

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jaro musimy sie zgadac i ustalic, ze mna jedzie tez jakubko. Tez planujemy jechac w sobote z ranca na zlot do wieczora a pozniej niedziele nad morzem i powrot w poniedzialek wieczorem! ale wszystko do ustalenia, jeszcze troche czasu zostalo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szczególnie z Aidkk-iem bo znająć życie inni pognają a my chopery będziemy z tyłu się ciągnąć 80-90/h (moja Yamaszka poleci i 140 ale po prostu nie lubię)

Bardzo chętnie, tyle że ja planuję wziąć 2 dni urlopu i jechać w czwartek rano. Chciałbym załapać się na całą ramówkę koncertową + jak nic nie gra zaliczyć jakieś atrakcje. Wiadomo, grill obowiązkowo i namiot zabieram :DPlanuję też trochę zaszaleć i zabrać chociaż z 500 zł na dobrą zabawę i możliwe skorzystanie z niektórych atrakcji Bike IslandCo do ludzi jeżdżących 80-90, myślę że nie jestem jedyny i na pewno znajdzie się więcej ludzi, którzy raz dla odmiany zamiast pozapier***** poturlają się na miejsce ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...