Jump to content

d1k3y

d1k3y
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich!Mam na imię Dawid, urodzony w Łodzi, jestem w trakcie robienia prawa jazdy na motocykl, chciałbym zdążyć jeszcze w tym roku...Mam nadzieję że w przyszłości będziemy widywać się na zlotach :cheers:

Znalazłem Was szukając informacji na temat Łódzkiego Terroru.

Co do motocykla to nabyłem już maszynę. Jest nią Yamaha Thundercat YZF 600 ;)

Aktualnie prócz robienia prawka jestem na etapie szukania solidnego i niedrogiego serwisu/osoby która w sposób rzetelny powiedziałaby mi co należałoby w mojej maszynie wymienić/poprawić/ulepszyć. Innymi słowy szukam fachowca który dokonałby porządnego przeglądu.

Celowo wybieram właśnie okres zimowy na takie działania gdyż na wiosnę chciałbym się cieszyć swoim w pełni sprawnym pierwszym motocyklem.

Dzięki wszystkim za serdeczne przywitanie.

Pozdrawiam

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=TpugpzsQgus

Siemka, polecam Pawła S. z Kanzas city (mnie na starcie sporo pomógł). Słyszałam tez dobre opinie o Pawle z Aleksandrowa (Stunt-ex czy jakos tak), jeszcze nie miałam okazji sie tam serwisowac ale wydaje sie, ze wie o czym mówi :)powodzenia na egzaminie- choc przy motocyklu w garazu juz nie bedzie potrzebne...dobra nutka:)