Jump to content

31.05.2014 - Zaproszenie Na Ślub!

x10d
 Share

Recommended Posts

post-59-0-80836800-1394565636.jpg

Większość z Was na pewno kojarzy powyższe zdjęcie, na którym to nasz kolega DarkSi próbuje uciec z rąk kobiety na motocykl... ;)

Jednak nadszedł taki moment, że znalazła się osoba, która potrafiła zatrzymać Go przy sobie i zaciągnąć przed ołtarz ;)

Z tej okazji - w imieniu Marcina i Agnieszki - zapraszam Was wszystkich na ślub z obstawką, który odbędzie się dnia 31 maja 2014 roku.

Plan trasy:

Zbiórka od godz. 10:45 na Profi, al. Włókniarzy 38.
O 11:45 ruszamy z Profi po Młodych na ul. Żubardzką 22,
następnie już z Młodymi ruszamy o godz. 12:00 - 12:10 pod Urząd Stanu Cywilnego na ul. Pabianicką 2 (Górniak).

Po uroczystości zaślubin ruszamy z Młodymi na ul. Piotrkowską. Przejeżdżamy eskadrą, robiąc hałas przez pietrynę do Placu Wolności. Na Placu robimy drobny zamęt ;), pamiątkowe zdjęcie i zawracamy Piotrkowską do pubu "Piotrkowska Klub 97" (zaraz obok słynnego parapetu).

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/445546215576670/

Pomożecie? :smile:

post-59-0-80836800-1394565636_thumb.jpg

Słuchajcie, a zdążą z zakończeniem remontu na Pietrynie? jak byłem kilka dni temu to był rozkop totalny między Struga i Zieloną

Jak Wy jedziecie To ja z Moją lepszą połową też będziemy - i to będzie nasz debiut z Wami.

• 2 months later...

Może ktoś jeszcze pamięta :biggrin:  że zbliża się termin TERRORU na mieście   :riding:

Z przykrością stwierdzam  że moto nie wpadnę tłumik poszedł do przeróbki ale puszka zajadę.