Jump to content

Klip Forum Łódzkich Motocyklistów #1

Suchy-wolk
 Share

Recommended Posts

No no super filmik , świetne wykonanie jak i ekipa przedstawiona na filmie. Również gratulacje za świetną robotę wszystkim którzy stworzyli to dzieło :smile:

Mam nadzieję, że od tego sezonu i mnie uda się jakoś dołączyć na te spotkania :biggrin: 

Zajefainy!!! Może na następny też się załape??? Lece pucować moto żeby było bardziej Fotogeniczne :biggrin::cool:

I to się nazywa promocja :biggrin: Piękne dzieło. Niechaj się rozprzestrzenia wśród ludzi ;)

P.S. Mi działa na komórce :smile:

Edited by s2nter (see edit history)

Nie no bajka :biggrin::dance::biggrin: można oglądać,cofnąć,oglądać,cofnąć i tak w kółko,naprawdę KAWAŁ ALE TO KAWAŁ DOBREJ ROBOTY zostało zrobione,MEGA GRATULACJE za nagranie i za zmontowanie tego pięknego klipu :cheers: :cheers: :biggrin:

Konrad - Michał

Miodzio i już a Kosmatemu należy się za taką robotę gratisowy pobyt w SPA :biggrin:

Ewentualnie wycieczka na RODOS (Rodzinne Ogródki Działkowe Otoczone Siatką) :decayed:

Ewentualnie wycieczka na RODOS (Rodzinne Ogródki Działkowe Otoczone Siatką) :decayed:

Normalnie się popłakałem ze śmiechu  jak odczytałem znaczenie słowa Rodos

Edited by tomahouk (see edit history)

Bardzo fajny filmik - obejrzałem z zainteresowaniem i troszkę z zazdrością - żałowałem, że nie mogłem z Wami polatać :riding:. Moto-Mikołaje super!

Zauważyłem tylko, że dość wyraźnie odbiegam wiekiem od ekipy na filmie... Przyjmiecie do grupy "dziadka - nowicjusza"? :blush:

Za ten film powinniście dostać Motocyklowego Oskara :smile: Kawał dobrej roboty gratulacje :biggrin:

Super film, podziękowania dla twórców filmu i szacun dla obsady aktorskiej. Oskar to mało !