Skocz do zawartości

Hunda Cybyry 600 F4Easyyyyy


MaRRcin

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko takim diliżansem się woże od roku (jak widac na zalaczonym obrazku Honda CBR 600 F4i 2003):

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Zdrowa to ona jest niesłychanie, daje radę nawet pod najwyższe wzgórza (rudzka itp) Czasem jęczy pode mną (taki już jestem :smile: ) i ogólnie to fajne moto.

 

 

Obecnie kuracja odswiezajaca/odmladzajaca bo chce na przyszly rok ruszyc w dluzsza trase (czego sie nie robi dla kobiet ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik może i zdrowy, ale z wyglądu żaden z niego turystyk, więc jestem ciekaw co tam planujesz w nim zmienić, aby był gotów na podróż :smile: Maszyna widać typowo do gumowania i miała kilka przygód :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedziałem że jeżdżę turystycznie ;-)moto leżało na prawej stronie, nigdy.żadnego dzwona nie miało. wierz mi że większość miało przynajmniej jednego szlifa lub więcej. mam komplet owiewek inne części potrzebne aby go przywrócić do oryginału więc damy radę. jak skończę to wrzuce fotki na forum :-) a tym czasem lewa w dziurę i do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ten wydech..przecież to musi hałasować...Panowie to jest moto do stuntu, a nie do turystyki, czy jeździe w korkach. To jakbyście zarzucili użytkownikowi hondy st1100 po co mu kufry, skoro w korku się nie można przeciskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale czy aby wyrzucone w błoto? :biggrin: raczej nie..Emil, doświadczenie jakieś tam mam ale stunter ze mnie żaden. Najlepiej mi się lata na piździkach bo jak moto spier.. spod d*py to latwo go utrzymac w lapach ehheh :biggrin: Jak ktoś będzie chętny do gumowania może się do nas przyłączyć ;) Bo na forum to za dużo spamu trza wyrzucić a nic z tego nie wyjdzie, Trzeba jeżdzić i tyle. Możemy najwyżej zdjęcia na bieżąco wrzucać i jakieś komenty do tego :smile: Czemu nie? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja przez gumowanie zajezdziłem Kawasaki Zx6r i Cbr900rr Fireblada. :sad2: Ale wiadomo ze stuncik jak ma odwroconego smoka i przegrode w misce olejowej to nic mu sie nie powinno stac.

MOTORY SĄ WSZĘDZIE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie dobrze panie :smile: gaźnikowiec się dławi chyba przy wysokim pionie, lub stopalu nie pamiętam już.... Ja miałem f3 i się dobrze jeździło :Pmadpaweł niech odpowie, on się lepiej orientuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...