Skocz do zawartości

Martini


Martini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów i forumowiczki!

Mam na imię Martyna i od urodzenia mieszkam w Łodzi. Mam męża, psa i motocykl. Tylko nie wiem czy w tej kolejności :biggrin:Pasją do motocykli zaraził mnie mój dziadek, więc można powiedzieć, że mam "motogen" ;-)
Mój pierwszy motor to...motorynka w wieku 11 lat, potem był jeszcze "Komarek" :P, skuterek "Simson" i krótka styczność z Jawą. Moim pierwszym większym motocyklem jest upragniona i wymarzona


Honda CB 500 :wub:,

Naked, rok 1999, PC32. Pochodzi z Belgii, ale ma gorące, włoskie serce i japońską duszę :P

Wybór był prosty - mam w domu zapalonego fana marki (tyle ze 4 kółek) i wirus Hanki przeszedł, też na mnie ;), więc nie było innej opcji.
Halina Cebula sprawuje się świetnie i na tą chwilę nie zamieniłabym jej na nic innego. Pojemność tylko 500cm, ale mnie w zupełności wystarcza.
O forum przeczytałam na forum CB 500, a teraz kolega Macix mnie zachęcił. Mam nadzieję, że również i mnie przyjmiecie do swojego jakże elitarnego grona :biggrin:
Pozdrawiam i do zobaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznie witamy w gronie pozytywnie zakręconych

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, od razu informuję, iż masz ode mnie 'plusa' za porządne przywitanie się na forum :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Hehe napisałaś ze masz męża wiec juz wieksza część forum czuje się zawiedziona ;PCebula zacna maszyna. I nie ma co się martwić ze to tylko 500cm ;). Sam szukam fajnej sztuki

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...