Skocz do zawartości

Czerwona Ninja Rozkoszy :p


wildeyed

Rekomendowane odpowiedzi

Dla znajomych z forum cena do negocjacji, ale pamiętajcie tylko poważne oferty:)

hehe luzik, to było w ramach umowy i podziękowania za transport sprzętu :smile:  Nikomu jej nie oddam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mały update. Kawa przeszła regenerację tylnego amorka  w BFG . Wymiana oleju, napełnienie gazem, czyszczenie i wymiana zużytych części. Dodatkowo zaopatrzyłam ją w Crashpady. Co widać na załączonych zdjęciach :smile: Ah no i ostatnio nawet serwisowałam jej zaciski przedniego hamulca i wymieniałam klocki na TWC: JA SAMA no może nie sama ale pod czujnym okiem wujka dobra rada:)

post-1203-0-28484400-1405515504_thumb.jpg

post-1203-0-90832600-1405515540_thumb.jpg

post-1203-0-05222400-1405515581_thumb.jpg

Edytowane przez wildeyed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kawa przeszła regenerację tylnego amorka w BFG

 

Długo amorek trzymali ???

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo amorek trzymali ???

Wcześnie umawiałam się  z Piotrkiem telefonicznie kiedy mu wyśle amorek, dodatkowo czas się wydłużył, gdyż okazało się że niektóre części trzeba kupić i wymienić ale łącznie tydzień i dwa dni. Przy czy pierwotnie to miały być dwa dni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba jednak założe drugi bym mógł jeździć. Trzeba było od razu wysłać nim założyłem bo znów będzie masa pier.. się z tym.

No cóż i tak trzeba całość zrobić.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ola nie wspomniała ale różnica jest PRZEOGROMNA w pracy amorka.... coś mi się czuje, że każdemu z naszych ok 10 letnich maszyn amorek przestał dobrze pracować jakiś czas temu... Może i kasa duża za serwis bo kazdy tylko o przednim zawiasie myśli a o tyle zapomina się ale tylny amor przechodzi dużo większe obciążenia niż przedni plus w dużo większej temp pracuje. Polecam każdemu a maszyna od nowa zaskoczy swoimi możliwościami ...

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No dobsz, to czas na kolejną część dokumentacji. Tym razem na tapetę poszły tylne hamulce oraz przednie amortyzatory. Tylny zacisk został wyczyszczony, nasmarowany i zalany płynem. Przy okazji również zmieniliśmy płyn chłodniczy ( różowy K2). Lagi zostały zdjęte i totalnie rozebrane jak na zdjęciach. Przy okazji włożone zostały nowe uszczelniacze. Lagi zalane zostały olejem Valvoline, po uprzednim sprawdzeniu specyfikacji technicznej fabrycznego oleju Kayaba g10. Lepkość Valvoline okazała się identyczna i ten właśnie olej wylądował w każdej z lag. :smile:  Jako bonusik zdjęcie błota, które wyleciało z lag. 

 

Zdjęcia serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko strojenie zawiasu i trzeba jeździć i czasy poprawiać  :riding:

Licze na strojenie zawiasów na Lublinie. raz, dwa trzy... jestem pierwsza w kolejce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...