Jump to content

Czerwona Ninja Rozkoszy :p

wildeyed
 Share

Recommended Posts

Co tu gadać - sprzęt sprawdzony to musi być pełne zadowolenie  :riding:  Wiadomo, że czerwony najszybszy ;)

P.S. Fotki przy nadarzającej okazji trzeba porządne zrobić, bo maszyna wypucowana i szkoda, żeby się zmarnowała okazja  :hihi:

Co tu gadać - sprzęt sprawdzony to musi być pełne zadowolenie  :riding:  Wiadomo, że czerwony najszybszy ;)

P.S. Fotki przy nadarzającej okazji trzeba porządne zrobić, bo maszyna wypucowana i szkoda, żeby się zmarnowała okazja  :hihi:

Ona zawsze będzie taka śliczna i wypucowana:)

..Nie no wildidididid :biggrin:  :riding:  super bryka..dasz posiedzieć  :decayed: ale masz ładną tablice rejstr.  :P  coś trzeba z nia zrobić   :hihi:

Edited by Dann (see edit history)

..Nie no wildidididid :biggrin:  :riding:  super bryka..dasz posiedzieć  :decayed: ale masz ładną tablice rejstr.  :P  coś trzeba z nia zrobić   :hihi:

Zrobię - zarejestruję na siebie :smile:

Kiedy dasz pomacać ???

Jak mi łapka wyzdrowieje i będę mogła jej dosiąść - ale macanie tylko w białych rękawiczkach :smile:

Zrobię - zarejestruję na siebie

Twoja tablica w fazerku była ładna i fajnie się wyginała  :biggrin:  :decayed:

Suuuperrrr i widzisz masz czerwoną ślicznotkę w najszybszym kolorze i ponoć kobiecym  :biggrin: Gratulację

To w Radomiu będzie sie działo. Z takim raiderem bedzie to ślicznie smigac. Gratulacje.

Chopaki nie chcę Was rozczarować, ale ja tej ślicznotki na tor raczej nie zabiorę:/ Za ładna jest żeby ją zniszczyć. No chyba że zaliczę jakiegoś miejskiego szlifa to wtedy wszystko jedno :smile: Moto jest tymczasem w stu procentach na oryginalnych częściach więc szkoda by było go zniszczyć :smile: Ale tak czy siak Radomia nie odpuszczę :smile:

Śliczna :P ,oj będzie się działo,będzie :biggrin: ,hi hi i kto teraz dogoni jak rąsia wyzdrowieje :smile:  życzę przyjemności z latania,a kontakt z asfaltem to tylko na winklu kolankiem :smile:

No chyba że zaliczę jakiegoś miejskiego szlifa to wtedy wszystko jedno

Nie chce cię martwic ale jak coś to sam osobiście go przewrócę.

Po kiego takie maszyby do latania po mieście :P

Gratki :smile: Moto znane, niech się dalej spisuje. Bzpiecznego i bezawaryjnego śmigania.

No to Ola pogratulować sprzęcik fajny sezon grubo się zaczyna same zmiany sprzętu

No to Ola pogratulować sprzęcik fajny sezon grubo się zaczyna same zmiany sprzętu

W sumie to trochę pozazdrościłam. Wszyscy kupują nowe moto to pomyślałam, że czemu nie. Ridrick - ja cie proszę nie doprowadzaj ty mnie do agresji, bo będę cię szerokim łukiem objeżdżać :smile::riding: