Skocz do zawartości

Czerwona Ninja Rozkoszy :p


wildeyed

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ridrick - ja cie proszę nie doprowadzaj ty mnie do agresji, bo będę cię szerokim łukiem objeżdżać :smile::riding:

 

A objeżdzaj mnie ile chcesz, byle na torze. Przecież to szkoda takiej maszynki nie puścić po torze, szczególni że szło ci bardzo dobrze i w twoich rękach ta maszynka latała by po winklach tak

jak trzeba.  Zatem nie świruj i dawaj ją na tor :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zakupić owiewki torowe i ogień!! :smile:  :riding:

 

 

gratuluje nowego sprzeta

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaaaaaaaaał! Jak plastiki są dla mnie obojętne, ta kawa to piękne, narowiste suczysko :smile:  Popatrzę se jeszcze a co! :P  GRATULACJE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za miłe słowa:) mam nadzieję, że się będzie dobrze sprawował :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki Ola :smile: Fajny sprzęcik latałem taką to wiem :riding: 

No to się nam dziewczyny rozkręciły z motongami :shock3:, zaraz nam tyłki złoją :busted_cop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować Ola, sprzęt fajny, kolor "naj" ^_^

 

Nazwa tematu też jakoś podejrzanie znajoma :hihi:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za miłe słowa:) mam nadzieję, że się będzie dobrze sprawował :smile:

 

ty nie dziękuj za miłe słowa tylko ładnie odwdzięcz się tej osobie, która ci ta kawę podesłała :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kawa Manka :biggrin:

do dziewczyny ta maszyna lepiej pasuje :biggrin:

O kawa Manka :biggrin:

do dziewczyny ta maszyna lepiej pasuje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Bestunia chyba nie jedna okazja na browarek jeszcze będzie:) Z resztą Maniusiowi też jestem winna piwko:)

Co do nazwy tematu, jak na zdjęciu zobaczyłam te dwie czerwone perełki obok siebie - to nie mogłam się powstrzymać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do plastików, to całkiem tanie owiewki widziałem na bajzlu, w sam raz na jeden raz na tor :biggrin: 

 

A co zrobiłaś z Fazerem? :biggrin:

Sprzedałaś? Zakopałaś w ogródku, czy zepchnęłaś z klifu? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, ale pewnie jak troszku odetchnę to spróbuję go sprzedać :smile: Jest ktoś chętny może? Sprzęt wiadomego pochodzenia od znajomej z forum:) 

Edytowane przez wildeyed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic, ale pewnie jak troszku odetchnę to spróbuję go sprzedać:smile: Jest ktoś chętny może? Sprzęt wiadomego pochodzenia od znajomej z forum:)

 

Prawie nie smigany i brzezwypadkowy, nawet parkingowek nie miał.

Wycen to popytamy.

 

Może ja też sobie coś kupię :-P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...