Skocz do zawartości

PtaQ


PtaQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,Na imię mam Adam i reprezentuję sklep Wolfmoto z Drewnowskiej - myślę że można powiedzieć 'oficjalnie' ;)Zaproszenie do udziału w forum otrzymaliśmy od jego opiekunów - pięknie dziękujemy :smile: i gratulujemy świetnie prowadzonego projektu.Jeśli ktoś miałby jakiekolwiek pytania co do naszej oferty to oczywiście udzielę wszelkich informacji, ale postaram się również podzielić swoim doświadczeniem w wszelkich tematach związanych z ubiorem motocyklowym niekoniecznie akurat tym który sprzedajemy :)Jeśli chodzi o prywatne 2 kółka to moją miłością jest Honda Shadow - miałem okazję zrobić trochę kilometrów 750-ką. W tej chwili niestety używam głównie 4 kółek i nie jest to quad :)pozdrawiamAdam

Zespół wolfmoto.pl

forever trusting who we are, and nothing else matters..
usebar.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie po raz kolejny, tym razem przy wszystkich informuję, iż WolfMoto jest naszym partnerem oficjalnie i ma prawo się reklamować na FŁM. Może będzie okazja w nowym sezonie wspólnie się spotkać na motocyklach :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :riding:

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...