Skocz do zawartości

Battlestar Yamaha


Vercyn

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

 

Oto mój nowy zakup. Ohh jaka ona jest piękna :smile:

 

Rocznik: 2006 r

Przebieg: 28 000 km

Pierwsze wrażenie: Piec wydaje się mieć nieskończone pola momentu obrotowego połączone z tym charakterystycznym gwizdem po odkręceniu manteki jakbym właśnie startował efem szesnastym :smile:. Nie musiałem   nawet przekraczać pierwszej prędkości kosmicznej żeby mieć banana na gębie. I to wszystko mimo tego że wg papierów mój egzemplarz ma ok 110km.

 

 

 

 
Pozdro,
V

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznej jazdy na nowym sprzęcie :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a honda nie miała czegoś bardzo podobnego ?

 

ST 1300 Pan European - ale jest sporo większy. Ja chciałem połączyć komfort dla dwóch osób z możliwością filtrowania podczas kruzowania po mieście lub na krótszych trasach :smile:

 

Jak wrażenia z jazdy?  Czuć masę motocykla?

 

Jak już się ruszy to nie :smile:. samo ruszanie to poezja nawet z lekko odkręconą manetą, świst i odczucie mocy super!

elementy parkingowe trzeba przemysleć na spokojnie i dobrze zaplanować ale myślę że gibkość pojawi się z czasem :smile:

 

  fjra uspokaja i relaksuje, siedzisz wygodnie, podziwiasz widoczki a w między czasie przechodzisz właśnie w nad świetlną. Po dwóch godzinach przesiadlem sie na GSa i poczułem się jakbym łyknął kilka dropsów jednym słowem natychmiastowo budzi się świr :smile: Niestety GS do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna maszyna. Zrobiłem z taką kilka tras tylko w górach mogłem jej uciec. Na prostych wąchałem tylko spaliny. Mój kolega narzekał na początku troszkę na ból czterech liter. Przyjemnego nawijania kilometrów. Co do mocy to odblokowanie podobno nie jest zbyt skomplikowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega narzekał na początku troszkę na ból czterech liter.

 

 

Po przesiadce z mojej bmki siedzenie na fjcre to jak na sofie :smile:

 

 

Co do mocy to odblokowanie podobno nie jest zbyt skomplikowane...

 

 

Są różne szkoły - od usuwania kryz z króćców ssących za 400 PLN do  kryz oraz wymiany/przemapowania ECU - 2000 PLN. Narazie chyba zostawię jak jest, później odkryję FJRę na nowo :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś nią jeździł wcześniej, czy patrzył się na nią? Na zdjęciach wygląda jak by drogi publicznej w życiu nie zaznała ;) Maszyna marzenie. Niech się sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ech Marcinie "ukradłeś" mi wymarzone moto :whip:  Najpierw pojeżdżę na mojej Baśce trochę po Polsce a potem przesiądę się na FJR tak jak na początku planowałem i pojeżdżę po Europie. FJR 1300 to mój motocykl docelowy :riding:  :biggrin: A tak na marginesie jesteś fanem Battlestar Gallactica że w tytule masz Battlestar Yamaha :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie jesteś fanem Battlestar Gallactica że w tytule masz Battlestar Yamaha

 

 

Tytuł zawinąłem z arytkułu w motogenie... ;) idealnie oddaje charakter motocykla.. nad-świetlna i te sprawy...

Czasem tylko myślę co musiałoby być następne? Tak żeby trochę pomieszać w proporcjach serce/rozum albo tego drugiego w ogóle nie brać pod uwagę  :whistling:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...