Skocz do zawartości

Polerowanie Lub Chromowanie Felg W Łodzi?


Muodyv6

Rekomendowane odpowiedzi

Zima jest to można samemu posiedzieć i to zrobić. Scansol do usunięcia starego lakier, potem papier ścierny (600,800, 1200, 1600, 2000) i na koniec pasta polerska. Robota żmudna ale satysfakcja gwarantowana. Proces można przyspieszyć używając wiertarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może fantachrom??

koszt ok 500zl

WIELKOPOLSKIE:

FANTACHROME POLAND Sp. z o.o.

ul. Sprzeczna 8

62-002 Suchy Las k/ Poznania

Tel. +48 505 030 612

061 650 14 80

e-mail: info@fantachrome.pl

 

 

 

ŚLĄSKIE:

CHROM -TECH

 

TECHNIKA CHROMOWANIA NATRYSKOWEGO

AUTORYZOWANY ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY FIRMY FANTACHROME POLAND

ul. Budowlanych 156

43-100 Tychy

Tel. +48 505 598 836,

+48 602 533 863

 

e-mail: chromtech@op.pl

prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko , te papiery to wszystkie na wodę ? i gdzie dostanę ten scansol? pasta może być zwykła tempo do chromowanych elementów? bo mam taką do Audi

 

Ja jak polerowałem to używałem papierów wodnych, powyżej 1000. Do tego kupiłem zestaw past w castoramie gdzie znajdowały się 2 pasty i 2 filce na wiertarkę. Były dwa etapy polerowania.

Tak wyglądało polerowanie

Dołączona grafika

A tak wypolerowałem felgę

Dołączona grafika

Edytowane przez Suchy-wolk
Proszę korzystaj z miniaturek. (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wziąłem papierem. Później pasta na filc i polerowałem.Z tymi etapami mi chodziło, że w zestawie do polerowania były 2 pasty i 2 filce. Nie wiem czym one się różniły ale trzeba było najpierw jedną pastą wypolerować, następnie zmienić pastę oraz filc na drugi i drugi raz wypolerować, dawało to jeszcze lepszy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto było się pomęczyć , uzyskany efekt jest widoczny i bardzo zadowalający . Tak jak pisał kolega , od tego jast zima , żeby o sprzęt zadbać . Nie od razu kraków zbudowano jak mówi przysłowie .

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...