Skocz do zawartości

Daria90


Daria90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mam na imię Daria,mam 24  lata,jestem z Łodzi i od 5 lat jeżdżę z moim chłopakiem.Na obecną chwilę jeździmy Hondą cbr 600f4.Mam nadzieję, że fakt iż nie jeżdżę sama nie skreśla mnie z waszej grupy.Jestem tak samo zaangażowana w tą pasję jak każdy z was.Można powiedzieć że jestem "napędem"naszego motocykla. Mój chłopak jest z okolic Tomaszowa ale z racji tego że ja jestem z Łodzi chciałabym żebyśmy uczestniczyli w Łódzkich spotach. Liczę , że przyjmiecie nas do waszej grupy.O waszej stronie dowiedziałąm się od znajomego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum!

 

 

 

Można powiedzieć że jestem "napędem"naszego motocykla.

Może wyjdę na złośliwego, ale dosłownie znaczyłoby to, że odpychasz się nogami :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy  :biggrin:

Aidekk ty no ten tego.. nie nogami...po prostu kupiła bata i jak chłop nie chce pchać to batem go   :whip:  :whip:  :biggrin:

"czwana" bestia z niej ..po taniości idzie .. żarty żartami . :smile:

Edytowane przez Dann (wyświetl historię edycji)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała ;)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy ;-)

I zapraszamy na czwartkowe spotkania w sezonie :-) jak najbardziej mile widziane sa "napedy motocyklowe" w wersji żeńskiej ;-)

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...