Skocz do zawartości

Yamaha Virago Xv750


Micek1968

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ...

To moja Virażka XV750 (sorry ,, błąd w tytule wątku) rocznik 1993... Pojemność 750ccm, moc 55KM, waga około 240kg... Mam ją od zeszłego sezonu.

Dołączona grafika

To fotki podczas kupna (jeszcze goła)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tu podczas małego oblotu viragowców zgierskich :smile: Ta środkowa to moja..

Dołączona grafika

I jeszcze dwa w terenie :smile:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Zalety:

- wygodna kanapa,

- jak dla mnie moc w zupełności wystarczy... itd

- wał kardana (odpada regulacja łańcucha)

- silnik w miarę oszczędny (około 5 litrów/100)

Wady:

- niski środek ciężkości i jest trochę za ciężki.. jest taki kąt nachylenia przy którym grawitacja dwukrotnie wzrasta :sad2:

- mało miejsca dla pasażera

- bardzo miękkie zawieszenie (w tamtym roku wymieniałem olej w lagach na gęściejszy bo waliło jak cholera)

- masakryczne prowadzenie w koleinach (nie wiem czy to wszyscy tak mają ale już parę razy był leżał)

 

Na zdjęciu jest jeszcze z dużą szybą ale ją wymieniłem na krótszą, bo działa trochę jak żagiel a po drugie oglądanie drogi szczególnie w nocy lub podczas deszczu przez okulary, szybę kasku i szybę motocykla nie jest zbyt fajne...

 

... lub coś co imituje chrom :biggrin:

 

plastikowa jest tylko chyba w sumie osłona filtra powietrza pod zbiornikiem .. reszta to 100% chrom :biggrin:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę widzieć więcej fotek :riding: Yamaszka jak na swój rok, wygląda dobrze i fajnie prezentuje się chrom lub coś co imituje chrom :biggrin:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trochę trzeba pucować żeby błyszczały... oczywiście bez przesady... nie siedzę godzinami z pastą polerską... myjką opłuczę moto a potem flanelką przepucować i tyle... jakąś godzinkę trzeba przeznaczyć

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super się prezentuje ale jak piszą koledzy wymaga sporo czyszczenia po jeździe . Naprawdę cacko

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...