Skocz do zawartości

Honda NSR 125 F Raiden


Adamoo

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wam zaprezentować mój pojazd jakim jest Honda NSR 125 F Raiden, zakupiłem ją 20.03.2011r z pod Poznania a dokładniej z miejscowości Powidz. Gościu zakupił ją z Włoch w 2009r z przebiegiem nie całym 11 000km i tak sobie śmigał do dnia sprzedaży ;) Jest to oryginalna wersja ''naked'' a nie jakieś przeróbki ;) Na dzień dzisiejszy ma przejechane 18 789km według mnie jest to realne w 99% ponieważ po 1 primo nie widać takiego zużycia jak przy innych NSR co maja niby nakręcone 20 000km a są stargane jak Europa po 2 primo gościu śmigał nią co weekend albo w jakieś wolne dni ponieważ w tygodniu jeździ zawodowo tirem.Po 3 primo mierzyłem ją na hamowni i wykazało że ma 28.1km foto dowodowe poniżej :biggrin: Rok? ależ czy to ważne? prawdziwej damy o wiek się nie pyta :biggrin: :D jest to rok 1993r ale rokiem się nie jeździ ;)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Komentować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na innym forum opinie i wynika z nich, że motor zadbany i warty pieniędzy. Natomiast osobiście nie przepadam za 2T, ze względu na dźwięk silnika, ale pewnie osiągi są zadowalające, także coś za coś.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto naprawdę utrzymane perfekcyjnie, miałem okazji parę razy z kolega śmigać wiec wiem;p ;) jak na swój rocznik to jest mega ładny ;D co prawda dźwięk 2T jest wkurzający.. -.- ale da się przyzwyczaić ;D tak jak kolega wyżej jak na 125ccm to osiągi ma w normie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Motocykl 1993 rok i w 2009 roku miała przejechane tylko 11tys km wiec w sezonie ktoś musiałby robić jakieś 700km w co wgl nie uwierzę. Ty sam przez trzy lata zrobiłeś 7tys wiec co do przebiegu nie wierze. W 2t łatwo jest zrobić kapitalny remont (który niestety trzeba robić często) wiec na pewno tłoczek itd miałeś wynieniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była mało jeżdżona ponieważ poprzedni właściciel jeździł chyba na tirach i nie miał czasu nią jeździć.NSR-ka pięknie wygląda jak na swoje lata ( a nawet lepiej niż niektóre maszyny 5letnie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj no fotki tegoż nowego nabytku Fazerowego - który rocznik? i pogratulować zakupu. Fazer dobry motocykl ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...