Skocz do zawartości

Kawasaki Gpz 500S


adany_76

Rekomendowane odpowiedzi

PRZEDSTAWIAM WAM MOJE MOTO . KUPIŁEM JE WE WRZEŚNIU . ROCZNIK 1993 POJ. JAK WSKAZUJE NAZWA 500 CM3 . O DANYCH NIE BĘDĘ SIĘ ROZPISYWAŁ , GDYŻ WYDAJE MI SIĘ ŻE MOTO JEST DOBRZE ZNANE . PROŚBA O OPINIĘ LUB PODPOWIEDŹ . PIERWSZA FOTA PRZEDSTAWIA MOTO W DZIEŃ O ZAKUPIE . SZUKAM TAPICERA , KTÓRY POTRAFI ZMIENIĆ KSZTAŁT I OBICIE KANAPY I JEST Z ŁODZI LUB OKOLIC . SZŁYSZAŁEM ŻE NA RETKINI KOLO SALONU KIJANKI JEST JAKIŚ . OBECNIE MOTO JEST TROSZKĘ POROZBIERANE BO PLANUJĘ ZMIANĘ KOLORU . MYŚLAŁEM O CZARNYM MACIE Z DELIKATNYMI DODATKAMI ZIELENI ( NAPRAWDĘ DELIKATNE MOŻE DWA CIENIUTKIE PASKI ŻEBY OŻYWIĆ ).KANAPA TEŻ CZARNO ZIELONA . CZY - I TU PROSZĘ O OPINIĘ TYLKO ODŚWIEŻYĆ LAKIER .

post-299-0-41084200-1321197881_thumb.jpg

post-299-0-97123600-1321197899_thumb.jpg

post-299-0-71361200-1321197916_thumb.jpg

post-299-0-51911200-1321197935_thumb.jpg

post-299-0-86322600-1321197952_thumb.jpg

post-299-0-56838900-1321197964_thumb.jpg

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę większego sensu jeśli jednak zdecydujesz sie na malowanie to sugeruje mniej czarnego. zobacz na googlach galerie GPZów, czarne wychodzą raczej słabo na tle innych kolorów. Czarny Gpz jest mało widoczny, zlewa sie w jedno, przez co jest mało atrakcyjny. Sporo jest całkiem fajnych oryginalnych malowań GPZów w większości są dwukolorowe. Wybierając z palety oryginalny malowań, wiesz czego możesz sie spodziewać a tak istnieje ryzyko ze coś nie wypali. Jeśli jednak chcesz czarny mat to proponuje w połączeniu z miedzianym jak w tym Ninjahttp://www.pinger.pl/szukaj/po_tagu?t=Kawasaki%20Ninja lub http://www.freeautorepairmanual.org/kawasaki-ninja-gpz-500-service-manual.html powinno wyjść za***iście :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli czekamy na wynik prac. Bardzo jestem ciekawy co wyjdzie z Twoich planow i mam nadzieje, że kiedy się zobaczymy to porównamy maszynki :smile:

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajna Kawa http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif proponuję pozostać przy limonce :riding: to charakterystyczny Kawowy kolor http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakier już został odświeżony kolory bez zmian , doszła tylko powłoka bezbarwnego z dodatkiem brokatu . lakier wysycha i czeka na polerowanie . kanapa oddana do tapicera , odbieram w przyszłym tygodniu . do tego czasu powinienem kawę poskładać . została już tylko drobna kosmetyka . myślę że niedługo będę mógł się pochwalić , tym bardziej że wszystko robiłem sam .

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołączona grafika

 

]Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika[/url]Dołączona grafika

 

kawa prawie ukończona , kolor bez zmian zostało tylko czyszczenie , czyszczenie i czyszczenie . kanapę i kierunkowskazy odbieram na początku 2012 r , jak będzie 100% gotowa wstawię dalsze foty . kolor pozostał bez zmian , zieleń kawy jest o.k.

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś wie gdzie można dokupić szybę ?

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że zostawiłeś oryginalny kolor - odświeżony wygląda naprawdę dobrze.

może ktoś wie gdzie można dokupić szybę ?

Ja często odwiedzam witrynę www.moto-akcesoria.pl Przykładowo wygrzebałem coś takiego:- Szyba MRA turystyczna- Szyba MRA SPOILERSCREEN- Szyba MRA TOURNINGSCREEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z szybą wstrzymam się do stycznia , może na MWB dostanę

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ten motocykl codziennie bo garażowany jest u mnie w garażu, muszę powiedzieć że bardzo zmienił wygląd na lepsze , ładnie położony lakier, no i naklejki dodały mu wyglądu. Poczekamy na końcowy efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanapka odebrana , kawusię dopieszczam jutro planuję zakończyć odnowę to wstawię foty

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KILKADZIESIĄT GODZIN SPĘDZONYCH W GARAŻU , KILKA NOCY NIE PRZESPANYCH , I KUPA KASY ZAOSZCZĘDZONA . PRZEDSTAWIAM EFEKT KOŃCOWY . KAWASAKI GPZ PO ODNOWIEDołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika W ZESZŁĄ SOBOTĘ ZALICZYŁEM JAZDĘ , POTEM SZMATKA , CZYSZCZENIE I ZIMOWANKO W CIEPLUTKIM GARAŻU

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...