Jump to content

Dorobienie Kluczyka Motocyklowego Z Immobilizerem

Pigweed
 Share

Recommended Posts

Czy ktoś z Was mógłby poradzić mi - gdzie w Łodzi można dorobić duplikat kluczyka motocyklowego z immobilizerem?

Próbowałem znaleźć cos przez google, ale mi nie wyszło.

Tam gdzie zadzwoniłem facet powiedział, żebym przyjechał i pokazał kluczyk, ale najprawdopodobniej do motocykla nie da rady dorobić i zaprogramować.

Dorobić Ci dorobią wszędzie ale gorzej z zaprogramowaniem. Najlepiej zrobić to samemu. Jeśli chodzi o honde szukaj na forum hondy.

Ba, żeby to było takie proste, to nie zaczynałbym tego wątku.

Dzisiaj dzowniłem do ASO i mi powiedzieli, że oni nie mają "surówek", że i tak muszą je brać od firmy zewnętrznej i w związku z tym równie dobrze mogę sobie to sam załatwić.

Zdziwiłem sie, ale nie dyskutowałem.

Zielona 1 w bramie do mojej Kawy bez kłopotu choć koszt mnie rozwalił 250-300 zł .Przypadkiem nie daj się naciągnąć na jakieś surówki lub uniwersalne z allegro bo to wielka lipa .

Edited by tomahouk (see edit history)

Sprawdź na Kilińskiego. Odcinek pomiędzy Tuwima a Nawrot po przeciwnej stronie parku. Jest tam firma i dorabiają nietypy.

Na dąbrowskiego niedaleko kilińskiego odgrażająsię że każdy klucz dorobią naprzeciw dojazdu do "przechowalni"

Jak miałem nadlamany kluczyk kupiłem w intermotors jeszcze wtedy na maratońskiej, za ok 100zł , przełożyłem ze starego klucza do nowego ten mały moduł a dalej to już zwykłe dorobienie klucza na wzór - łącznie operacja za jakieś 130zł