Skocz do zawartości

V-Star


dober

Rekomendowane odpowiedzi

niestety na chwilę obecną wszelkie prace na bobbem zostały wstrzymane, mój ojciec jest w stanie krytycznym więc priorytety zmieniły się zupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Minął ponad miesiąc od czasu wstrzymania prac, w tym czasie wiele się zdarzyło, niestety nie tak jak bym chciał... czas jednak zebrać się do kupy i przeć do przodu. Wracam do realizacji projektu by zająć też głowę i jak najszybciej wsiąść i jechać.
Na początek delikatnie, przymiarka koła i błotnika w celu ustalenia mocowań dla błotnika, doszlifowanie ramy po odcięciu zbędnego żelastwa, pomalowane też zostały lagi i górna półka (na zdjęciu jeszcze w podkładzie)

 

d950fc4c327063b5med.jpg

Edytowane przez dober (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam po solidnej przerwie. odciąłem się na jakiś czas i w końcu zakończyłem temat. długo to trwało, ale w miedzyczasie trzeba było ogarnąć wiele spraw niekoniecznie związanych z motocyklami co skutecznie wpływało na ciągle przekładany termin wyjechania z garażu.

oto jest, przedstawiam moją motorynkę :biggrin:  

 

9f430e6a45a9ef19med.jpg

 

fef068ef27d11e97med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo.

Kofi od piątku powinienem siedzieć w warsztacie więc wiesz gdzie mnie znaleźć.

A może uda mi się podjechać na jakieś ogólne spotkanko, czwartki nadal pod halą sportową (jestem trochę do tyłu z tym więc wybaczcie) ?

 

Marcin jak coś to Heleny 3/5, ale nie zawsze tam jestem - ten weekend na pewno

Edytowane przez dober (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo.

Kofi od piątku powinienem siedzieć w warsztacie więc wiesz gdzie mnie znaleźć.

A może uda mi się podjechać na jakieś ogólne spotkanko, czwartki nadal pod halą sportową (jestem trochę do tyłu z tym więc wybaczcie) ?

 

Marcin jak coś to Heleny 3/5, ale nie zawsze tam jestem - ten weekend na pewno

a to może w sobotę wjadę :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kofi od piątku powinienem siedzieć w warsztacie więc wiesz gdzie mnie znaleźć.

są tam nadal psiaki ?;)
chyba będę miała w piątek tam "po drodze" z pracy :biggrin:
thumb_flm_1400674132__kofi.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po solidnej przerwie. odciąłem się na jakiś czas i w końcu zakończyłem temat. długo to trwało, ale w miedzyczasie trzeba było ogarnąć wiele spraw niekoniecznie związanych z motocyklami co skutecznie wpływało na ciągle przekładany termin wyjechania z garażu.

oto jest, przedstawiam moją motorynkę :biggrin:

 

9f430e6a45a9ef19med.jpg

 

fef068ef27d11e97med.jpg

I robi ryńdryńdryńdryń? Badzo badzo fajne Edytowane przez pafcio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I robi ryńdryńdryńdryń? Badzo badzo fajne

 

Robi, robi, Trochę go wyciszyłem wkładami bo w głowie po zejściu nie chciało przestać huczeć ;)

 

Kofi - psiaki są, ale wpuszczą Cię nic się nie martw :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin dzięki za opinię, niektóre elementy teraz bym nieco inaczej wykonał - wiesz o co chodzi ;) - ale niebawem zima i będzie czas na dopieszczanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dzięki :smile: ale daleko mu do takiego określenia.

 

 

Dwa motocykle zakupione. Jeden już ogołocony ze wszystkich zbędnych elementów (czyt. plastików). Nowe zbiorniki czekają na kosmetykę blacharską i niebawem zabawa z tyłem, skrócenie ramy, zadupek. Oczywiście największym problemem jest brak czasu. Ale kiedyś się zrobi :smile:

Edytowane przez dober (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...