Skocz do zawartości

Kręcenie Filmu Z Jazdy Motocyklem ? Jak ?


BykuOCW

Rekomendowane odpowiedzi

I drogo wychodzi takie nagranie jak Sie szybko człowiek nie zwinie

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam kamerki ContourHD GPS. Super kamerka niezła jakość, nagrywa w rozdzielczości 1080p i pokazuje położenie na mapie, wysokość i prędkość.Przykładowy filmik jaki nagraliśmy tą kamerką. Trochę latała kamera, bo skończyły mi się mocowania i przymocowaliśmy ją do gogli, a paska nie sciągnął.http://www.youtube.com/watch?v=Tp7sqAPoWGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za piękna szczerze mówiąc jakość tego contoura jak widzę...chyba jednak zostanę przy aparacie foto, którym kręciłem ten film (i kilka innych).

czyli canon sx1 is (filmy w 1080p, świetny obiektyw, dobre kolory etc.)tylko trzeba będzie wymyśleć jakiś sposób umocowania tego...(do tej pory woziłem plecaczek, i ten robił jako camera-women :biggrin:)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sa gotowe rozwiązania.Ja mysle o zakupieniu kolejnej kamerki i wlasnie padlo na GoPro.Jakoś nie chce mi się za każdym razem brać Contour HD i zdejmować z kasku.Do samochodu i moto chciałem osobną.Zastanawia mnie tylko kwestia zasilania. Bo tak ciągle na bateriach jechać to mi sie nie widzi.

według instrukcji gopro da się ładować baterię podczas nagrywania, wystarczy PODCZAS NAGRYWANIA podłączyć kamerkę poprzez usb do jakiegoś źródła prądu czyli jakiejś ładowarki samochodowej usb, zalecają 1000mAh,na gwiazdkę sprawiłem sobie gopro hero2 motorsport, zobaczymy jak się będzie sprawować gdy nadejdzie sezon, a ten nadejdzie niebawem :smile:

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Troszkę stary temat ale go odświeżę :decayed: . Na pewno w miarę czasu sam będę chciał stosować jakiś sprzęt do rejestracji a mam dostęp do całej masy takich urządzeń.

Przestrzegam wszystkich przed zakupami na allegro gdyż nigdy nie wiecie na co traficie przykładowo taką kamerkę MD80 można kupić za 20zł i za 200zł to że wyglądają tak samo to nie znaczy że pracują tak samo. To jest tak jak byście kupowali PC patrząc jedynie na obudowę. Kamerka ta została stworzona na bazie jeszcze innej która kosztuje 400zł i gwarantuje że jakość nagrań jak i zresztą wykonania jest nieporównywalny. Tak czy inaczej zapraszam wszystkich do siebie do sklepu w Łodzi gdzie możecie sprawdzić w działaniu i uzyskać rzetelne informację na temat różnych gadżetów tego typu. W stopce macie stronę internetową gdzie można zobaczyć część urządzeń i sprawdzić dokładny adres. Na pewno doradzę w wyborze, możemy nagrać jakieś próbne filmiki a i rabat dam jak powiecie że jesteście z forum :smile:

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...