Jump to content

Lancet

Lancet
 Share

Recommended Posts

Witam Szacowne Grono!

Mam na imię Aleksander i jestem raczej "podstarzałym" (bo półwiecze mam już za sobą), choć nowym uczestnikiem forum i całkiem świeżym motocyklistą.

Przyjemność jazdy na dwóch kółkach (nie licząc roweru) odkryłem bowiem zaledwie dwa lata temu, wsiadając na Zippa Nitro i rozpoczynając kurs na prawo jazdy. Złośliwi twierdzą, że to kryzys wieku średniego, ale mam wrażenie, że średni wiek już też za mną - frajdy z jazdy zaś nikt mi nie odbierze :smile: .

Od października ubiegłego roku "pomykam" na czerwonej strzale firmy Yamaha FZS 600, którą nabyłem od Radka, także uczestnika tego forum. Tym razem ja będę prosił, żeby nie trąbić na czerwonego żółwia na prawym pasie - mam nadzieję, że się jeszcze "wyrobię"!

Forum znalazłem przypadkiem - szukając informacji o motocyklach dla początkujących.

Szerokich dróg i wiatru w uszach!

Wiekiem się nie przejmuj, wiele osób późno zaczynało, a jeszcze więcej powróciło po latach przerwy do 2oo.

Frajdy z jazdy, nieustającego banana na gębie życzę Tobie.

To tak słowem wstępu. Witaj LwG

Witamy

Wiekiem się nie przejmuj, wiele osób późno zaczynało, a jeszcze więcej powróciło po latach przerwy do 2oo.

Frajdy z jazdy, nieustającego banana na gębie życzę Tobie.

Wiek się nie liczy tylko pasja  

Witaj

Ciekaw jestem skąd wziął się Twój nick ? :smile:

Cześć - nick trochę zawodowy ;)

Zauważyłem, niestety, że komuś ten nick podkradłem, ale nie znałem wcześniej uczestników forum - pewnie wymyśliłbym coś innego.