Skocz do zawartości

26.04.2014 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego - Licheń


pistolero85

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Blisko działki moich znajomych I pewnie byłbym na tym rozpoczęciu i wiele innych motorów z Kalisza też gdyby nie fakt że w tym samym dniu jest Zlot Gwiaździsty w Częstochowie A skoro Ten w Cz-wie jest starszy i dużo ważniejszy to chyba brakło trochę orientacji i rozeznania kolegom organizatorom tego tu w Licheniu ale czasu jeszcze trochę pozostało tak że myślcie koledzy organizatorzy nad zmianą daty A jeżeli chcecie utrzymać ten zlot w przyszłości to konkurowanie datami  z Cz-wą czy innymi miastami raczej Licheniowi na dobre nie wyjdzie A przecież nie chodzi o to aby konkurować tylko zaistnieć na mapie polskich zlotów motocyklowych I tego organizatorom życzę tym bardziej że jest to w takim fajnym miejscu pozdr wszystkich jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy organizatorzy nad zmianą daty A jeżeli chcecie utrzymać ten zlot w przyszłości to konkurowanie datami  z Cz-wą czy innymi miastami raczej Licheniowi na dobre nie wyjdzie

Była na tym forum dyskusja i każdy raczej wie czemu jest zlot w Licheniu oraz jak i z jakiego powodu pewien prezes strzelił focha na Częstochowę. Ta data myślę jest celową konkurencją owego pana a czy wyjdzie to komuś na dobre? Na pewno część odwiedzi Licheń a część Częstochowę i może to i dobrze, bo się tłumy podzielą :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne pingwiny wyczuły biznes to sie teraz prześcigają w imprezach ,mi pozostał jeszcze nie smak tego sieroty ze Zgierza z tamtego roku ,osobiście opuściłem plac bo mnie na siłe będzie gonił do kościoła wrrrr

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Licheń ehh szkoda czasu jak to Kosmaty napisał msza  srata-tata a co do tacy jak macie dużo wolnej siopki to może u nas na rozpoczęciu wykażecie się hojnością np na DD2 chętnie załatwię tace kelnerską :smile: a nie dawać czarnuchą na ich dupeczki i fureczki :biggrin: Amen

Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alo :biggrin: ,przecież po to się jedzie ,aby poświęcić motocykle i temu podobne wynalazki jakie tam przyjeżdżają,więc msza musi być :whistling: ,a co do kasiorki to nie trzeba dać na tacę tylko,wydać ją np:u ślicznej dziewczyny na lodzika w budce :hihi: lub gofra :laugh2: .Ja jak 3lata temu byłem w Częstochowie to moje moto i tak nie sięgła woda święcona bo późno dojechaliśmy i daleko zaparkowałem,a magik nie miał takiej mocy aby do mojego moto doleciało.Zaliczyłem to do wycieczki i typowego rozpoczęcia sezoniku.Cała radość przelała się jednak na spacerku i oglądaniu pięknych motocykli,no i również tych co nie wiadomo jak w ogóle tam dojechały :hihi:,oraz spotkaniu znajomych o dziwo z którymi się umówiliśmy a nie spotkaliśmy po drodzę.Można przecież odbić po drodzę, zbałaucić i z terroryzować inne miasto,każy pomysł będzie dobry aby zorganizować wypad na swoim rumaczku :riding::biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...