Jump to content

Przedszkole Potrzebuje Motocyklistów - 7.06.2014


Smooth
 Share

Recommended Posts

Takie info dotarło do mnie na facebooku: 

 

"Poszukuję grupy motocyklistów (w najgorszym przypadku chociaż 2 osób, ale lepiej gdyby było więcej), którzy chcieliby - nie ukrywajmy za darmo - zaszczycić swoją obecnością Przedszkole na pikniku w maju. Sprawa dość pilna, więcej szczegółów na priv."  

 

Kontakt do Agata Miksa - agaaatka91@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Myślę że jeżeli data nie jest taka sama jak data zlotu w Zgierzu to się mogę pojawić z Gonią i parę motocykli

Link to comment
Share on other sites

Nie lubię sytuacji, kiedy to brakuje konkretów. Jakie przedszkole, jaka data, w jakich godzinach - mogłaby dopisać coś więcej, bo mamy stać jak kołki czy wozić te dzieci czy coś wyprawiać?  :gitara:  Zaraz puszczę maila w tej sprawie, a niech mnie.

Link to comment
Share on other sites

Aż się zarejestrowałam, bo widzę że zrobił się jakiś problem..

Piknik jest w maju, a sprawa jest pilna bo my jako placówka musimy mieć jakiś plan tej imprezy. Takich rzeczy nie załatwia się tydzień przed. Jeśli ktoś nie chce się deklarować teraz, że mógłby się zjawić, to po prostu niech się nie zgłasza i po sprawie. Post był wrzucony na fb, na stronę "chojny-dąbrowa", więc dość jasne, że chodzi o przedszkole w tym rejonie, a to że tu nie ma tej informacji to nie moja wina. Kolega, który to wrzucił chciał po prostu pomóc, za co dziękuję.

Otrzymałam już maila w tej sprawie i odpisałam, ale dla zainteresowanych wrzucam go jeszcze tutaj:

 

Witam. Pod koniec maja, w Przedszkolu Miejskim nr 26 w Łodzi (na Chojnach) organizujemy Piknik Rodzinny, na którym zbieramy pieniążki na potrzeby placówki (remont, zabawki itp.). Staramy się zapewnić dzieciom oraz rodzicom jak najwiecej atrakcji. W związku z tym poszukuję grupy motocyklistów, którzy razem z nami chcieliby zaangażować się w tę imprezę. Chodzi o to, żeby dzieci i chętni rodzice mogli sobie zrobić zdjęcie z taką osobą, obejrzeć motocykle i po prostu porozmawiać. Dodatkowo w trakcie pikniku organizujemy Dzień Dawcy Szpiku, wspólnie z fundacją DKMS, także miło by było gdyby motocykliści poparli akcje (chociaż w ten sposób żeby założyli smyczki fundacji), a chętni również mogliby się zarejestrować :smile:

 

A jeśli ktoś ma jeszcze pytania to zachęcam do napisania maila :smile:

 

 

P.S. - to nie kryptonim, tylko tak mam na imię :smile:

 

Pozdrawiam :smile:

Edited by aGaaatKa91 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że można by było obwieścić to info, bo odpisywanie na każdego @ z osobna, jest stratą czasu.

Ale spoko,

skoro tak uważasz, to zaraz napiszę do Ciebie tego maila,

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że można by było obwieścić to info, bo odpisywanie na każdego @ z osobna, jest stratą czasu.

Ale spoko,

skoro tak uważasz, to zaraz napiszę do Ciebie tego maila,

 

Wrzuciłam maila na którego wcześniej odpisywałam.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko jasne.

Weekendy mam zajęte, ale w dni robocze nie ma problemu

 

 

Fakt, o tym zapomniałam.

Piknik odbędzie się w jedną z ostatnich sobót maja w godzinach okołopołudniowych.

Link to comment
Share on other sites

Zapewne bliże informacje będą bliżej maja? godzina itd. Ja ze swojej strony jeśli pogoda i czas dopiszę przelecę się do Łodzi. Mozę uda mi się poznać Panią Agate:)

Link to comment
Share on other sites

Tak, bliższe infromacje będą koło maja ponieważ również musimy brać pod uwagę pogodę (piknik organizowany jest na dworze).

W poprzenich latach piknik odbywał się w granicach 20-30 maj, w godzinach 10-13, więc pewnie i w tym roku tak będzie :smile:

A poznać mnie będzie można, bo jako współorganizator z pewnością będę :smile:

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że nie będzie problemu z frekwencją. Motocykliści to bardzo uczynni ludzie i na pewno pomogą. Nawet jak komuś coś wypadnie to i tak na pewno kilka/kilkanaście maszyn się pojawi. W planie imprezy można nas przewidzieć, a na konkretny skład to trzeba poczekać bliżej terminu pikniku. Mój "Cień" jest bardzo fotogeniczny  :smile:

Link to comment
Share on other sites

I właśnie o to mi chodziło! Żeby ktoś chociaż napisał, że jest zainteresowany. Ja zdaję sobie sprawę, że do maja jeszcze kupa czasu, ale przedszkole musi mieć plan na imprezę. Tych atrakcji nie może być za mało, ale też nie może być za dużo bo się nie pomieścimy :smile:

Link to comment
Share on other sites

 

 

ale też nie może być za dużo bo się nie pomieścimy
Jak się zjedzie całe 4-um to na pewno bedzie nie jedna a trrrrrakcja  :decayed:  :hihi:
Link to comment
Share on other sites

dla mnie to prawie po sąsiedzku więc nie powinno być problemu o ile akurat nie będziemy żadnej imprezy w domu dziecka organizować ale info jest na tyle wcześnie że nie będziemy sobie w drogę wchodzić

Link to comment
Share on other sites

A ja z Gonią będziemy i pewnie jeszcze z dwa motocykle bo ja mogę tylko w weekendy nawet możemy po wozić dzieci i jeżeli zechcą rodzice to też mogą liczyć na przejażdżkę . Może w ten sposób zwiększy się grono ludzi którzy nas będą lubili

Link to comment
Share on other sites

P.S. - to nie kryptonim, tylko tak mam na imię :smile:

 

Infantylizacja imion osób co to przekroczyli już wiek przedszkolny jest zjawiskiem do którego nie umiem się odnieść inaczej jak poprzez wzmożone akcenty humorystyczne :smile:

 

ale nie o tym, nie o tym…

 

jak będzie sprzyjająca pogoda to się zbierze pewnie ekipa.  

Może trza by było też pomysleć co jako motocykliści mamy czynic jako "atrakcja dla maluchów" - wjechać na teren, posądzać dzieciaki na sprzętach… etc

I taka moja myśl: silniki są najczesciej gorące po jeździe już miałam taki przypadek, ze maluch sparzył łapkę jak chciał poodtykać 'atrakcję' … no ale to rodzice chyba bedą pilnowac wiec ...

I ile takich maszyn było by potrzebnych, ile może wjechać na teren bo może nie trzeba wcale więcej niż może 3-4 maszyny?

Edited by Aidekk (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Jeśli będzie konkretna data to prosimy o wstawienie do tego tematu. Dla niektórych to bardzo ważne bo planują wypady, zloty, imprezy... mamy też imprezy forumowe i data pomoże cokolwiek zaplanować. Być może też będzie można uzgodnić datę wspólnie tak, by dzieciaki miały tego dnia jak najwięcej motocyklistów :smile:

Link to comment
Share on other sites

Widać mam przedszkolne podejście, ale fakt..nie o tym :smile:

To co mielibyście robić napisałam wcześniej - chodzi o zdjęcia, jakąś prezentację swojego sprzętu:) i rozmowę z rodzicami bo pewnie znajdą się tacy, którzy będą tematem zainteresowani :smile: Sprawa przejażdżek jest do ustalenia.

Jeśli chodzi o silniki to słuszna uwaga, ale wydaje mi się, że i tak te osoby musiałyby zjawić się z godzinkę wcześniej, żeby na spokojnie się ustawić i zapoznać z tematem.

Na teren przedszkola mogłoby wjechać (tak mi się wydaje) około 10 motocykli, ale wszyscy inni którzy w ramach poparcia akcji Dawców Szpiku chcieliby przyjechać (i może nawet się zarejestrować) też mają taką możliwość.

 

Data - tak jak również pisałam wcześniej - będzie dokładniej znana bliżej maja, bo musimy brać pod uwagę pogodę. Jak będzie zimno to raczej na nic nam motocykliści i cały ten piknik.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Aż się zarejestrowałam, bo widzę że zrobił się jakiś problem.. my jako placówka musimy mieć jakiś plan tej imprezyJeśli ktoś nie chce się deklarować teraz, że mógłby się zjawić, to po prostu niech się nie zgłasza i po sprawie. Post był wrzucony na fb, na stronę "chojny-dąbrowa", więc dość jasne, że chodzi o przedszkole w tym rejonie

Dość niegrzeczna forma jak przystało na osobę zapraszającą grupę, która miała by uatrakcyjnić imprezę. Przyzna Pani, że troszkę nie w takt. FŁM nie odmawia podczas takich inicjatyw. Jeśli ktoś może to przyjedzie. A wystarczyło by podać szczegóły. Przynajmniej te, które podać już można. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...