Skocz do zawartości

Pierwsze Moto Dla Młodego Chłopca


adany_76

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ośmioletni syn postanowił mieć swoje pierwsze poważne moto . Postanowiłem kupić mu motorynkę . Wcześniej miał mini crossa takiego odpalanego na szarpak , i oczywiście bez biegów . Jak myślicie czy motorynka będzie odpowiednim ( motocyklem ) do nauki operowania sprzęgłem i biegami . Oczywiście jazda tylko na działce i polnych drogach Glinnika . Co sądzicie o moim pomyśle ?

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cokolwiek kupi, najważniejsze by miało manualną skrzynię bo na automatycznym kiblu z marketu niczego się nie nauczy... ja swojemu młodemu tez wpajam do głowy że automat to zło :smile: a na motorynkę kiedyś zbierałem ale nie udało mi się jej kupić... za to jeździłem na simsonie kumpla (też niezły sprzęt)

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinę , teraz pozostało nam tylko przekonać największą przeciwniczkę - żonęMŁODY WŁAŚNIE STAŁ SIĘ NAJSZCZĘŚLIWSZYM POSIADACZEM WŁASNEGO MOTONGA - MOTORYNKA

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...