Jump to content

Rozpoczęcie Sezonu Jasna Góra 2014 12-13 Kwietnia

GrubY
 Share

Recommended Posts

"Zlotowi patronują: ks. abp. Wacław Depo i przeor Jasnej Góry o. Roman Majewski."

Dziękuję ja zostaje w domu.

Częstochowę będziemy na pewno planować więc stosowna informacja pojawi się na forum.

Ja wiem tyle że Radosne rozpoczęcie sezonu motocyklowego im. Księdza Ułana

Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego odbędzie się w dniach 12 – 13 kwietnia.
Dokładne informacje macie na tej stronie http://www.rajdkatynski.net/images/dokumenty/Komunikat%201%20-14.pdf

Dzisiaj od chłopaków słyszałem, że zlot ma byc jakoś koło 20. Czyżby znowu była dwa zloty i Czestochowa była podzielona?

W sumie to już taka 'tradycja' w Polsce gdzie 2 osoby tam 3 zdania...

więc cieszmy się że nie ma 3 zlotów Częstochowskich - choć kto wie :smile:

gdzie te ideały, wielkie hasła, miłosierdzie bliźniego, Polska ponad podziałami...

czy zawsze musi być obrzucanie się błotem i walka o rząd dusz - jak w M. Dziadach ?

Wiem, pytanie retoryczne, w końcu 'Moja racja jest mojsza niż twojsza, bo moja racja jest najmojsza'

I tu miejsce na przykładowy cytat, jeden z wielu tych pojednawczych:

"UWAGA OSZUŚCI 

Po prowokacjach Pana Prezydenta Częstochowy, Krzysztofa Matyjaszczyka (SLD) w latach 
2012 - kiedy zmuszeni byliśmy przenieść Zlot Jasnogórski do Sanktuarium w Gietrzwałdzie i w 
roku 2013 kiedy musieliśmy zmienić termin Zlotu, w tym roku obserwujemy kolejną prowokację. 
To samo środowisko rozpowszechnia „informację” jakoby zlot Gwiaździsty na Jasnej Górze 
„Jasna Góra 2014”, miał się odbyć w święto Wielkiejnocy. Przestrzegam przed oszustami, 
którzy podszywając się pod nasze Stowarzyszenie, próbują Was oszukać."

Tak tak czytałem, no cóż. Cieżki temat z ta Częstochową. Aż się odechciewa. W tym roku może a Warszawkę będzie lepiej skoczyć.

• 3 weeks later...

Ja nie uważam się za katolika i Jasną Górę bojkotuję. Ale jak będzie ładna pogoda to chętnie polecę z wami i odbiję na Olsztyn pod Cz-wą :smile:

Olsztyn piękny zamek ..... polecałbym szlak orlich gniazd (ruiny zamków rozrzuconych po okolicy)

Ja jadę z Caravaningiem w tym samym czasie również mamy rozpoczęcie sezonu i też w Częstochowie .

Edited by boromir (see edit history)

Ja mogę pomyśleć o wycieczce ale odbije przy restauracji z samolotem i pójdę sobie poskakać

Lazy An (anetaisuzi)

Co Ty się Maksiu tak na ten namiot napaliłeś lecimy 13 do ksiedza nie pod namiot

Bo 12 jest dzielenie się jajkiem z motocyklstami rajdu katyńskiego a wieczorem na górce przeprośnej jest ognisko :smile: