Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Jasna Góra 2014 12-13 Kwietnia


GrubY

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w poprzednim roku - zapewne będą karawaniarze :smile: My się wybieramy w tym samym terminie z przyczepką :smile: i też mamy rozpoczęcie sezonu .

 

http://www.karawanier.pl/viewtopic.php?f=21&t=834

 

..... więc troszkę nas będzie ....

Moja pasja i mój cel , jeżdżę chinolkiem bo tak chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem tyle że Radosne rozpoczęcie sezonu motocyklowego im. Księdza Ułana

Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego odbędzie się w dniach 12 – 13 kwietnia.
Dokładne informacje macie na tej stronie http://www.rajdkatynski.net/images/dokumenty/Komunikat%201%20-14.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to już taka 'tradycja' w Polsce gdzie 2 osoby tam 3 zdania...

więc cieszmy się że nie ma 3 zlotów Częstochowskich - choć kto wie :smile:

 

gdzie te ideały, wielkie hasła, miłosierdzie bliźniego, Polska ponad podziałami...

czy zawsze musi być obrzucanie się błotem i walka o rząd dusz - jak w M. Dziadach ?

Wiem, pytanie retoryczne, w końcu 'Moja racja jest mojsza niż twojsza, bo moja racja jest najmojsza'

 

I tu miejsce na przykładowy cytat, jeden z wielu tych pojednawczych:

 

"UWAGA OSZUŚCI 

Po prowokacjach Pana Prezydenta Częstochowy, Krzysztofa Matyjaszczyka (SLD) w latach 
2012 - kiedy zmuszeni byliśmy przenieść Zlot Jasnogórski do Sanktuarium w Gietrzwałdzie i w 
roku 2013 kiedy musieliśmy zmienić termin Zlotu, w tym roku obserwujemy kolejną prowokację. 
To samo środowisko rozpowszechnia „informację” jakoby zlot Gwiaździsty na Jasnej Górze 
„Jasna Góra 2014”, miał się odbyć w święto Wielkiejnocy. Przestrzegam przed oszustami, 
którzy podszywając się pod nasze Stowarzyszenie, próbują Was oszukać."

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak czytałem, no cóż. Cieżki temat z ta Częstochową. Aż się odechciewa. W tym roku może a Warszawkę będzie lepiej skoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja nie uważam się za katolika i Jasną Górę bojkotuję. Ale jak będzie ładna pogoda to chętnie polecę z wami i odbiję na Olsztyn pod Cz-wą :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsztyn piękny zamek ..... polecałbym szlak orlich gniazd (ruiny zamków rozrzuconych po okolicy)

Ja jadę z Caravaningiem w tym samym czasie również mamy rozpoczęcie sezonu i też w Częstochowie .

Edytowane przez boromir (wyświetl historię edycji)

Moja pasja i mój cel , jeżdżę chinolkiem bo tak chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę pomyśleć o wycieczce ale odbije przy restauracji z samolotem i pójdę sobie poskakać

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo 12 jest dzielenie się jajkiem z motocyklstami rajdu katyńskiego a wieczorem na górce przeprośnej jest ognisko :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...